Öz Sağlık İş Kocaeli Üniversitesi'nde Yetkiyi Almaya Kararlı

Üniversitelerde örgütlenme faaliyetlerini hızlandıran Hak-İş'e bağlı Öz Sağlık İş Sendikası Kocaeli Üniversite'sinde üyelik faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

4-B/4-C/4-D li 24.06.2022, 17:25 24.06.2022, 19:20
Öz Sağlık İş Kocaeli Üniversitesi'nde Yetkiyi Almaya Kararlı

Süleyman Doğan dan KOÜye çıkarma! 

Öz Sağlık İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan Kocaeli Üniversitesinde sendikal örgütlenme faaliyetlerine bizzat katılarak, işçilerle tek tek ilgilendi ve yeni süreçte kazanımların neler olacağını anlattı. 

Başkan Doğan konuşmasında; Toplu sözleşme sürecini kapalı kapılar ardında yapmayacağız, hiç birinizin kuşkusu olmasın, sizlerle istişare ederek, talepleriniz doğrultusunda adım atacak ve masadan sizi mutlu edecek sonuçlar alarak kalkacağız, bize güvenin, bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, dedi.

Son zamanlarda birçok Üniversitede Öz Sağlık İş Sendikasının imzaladığı toplu sözleşmelerle, üniversite işçileri sosyal ve mali haklar konusunda önemli kazanımlar elde ederken, bu kazanımlar toplu sözleşme sürecinin başlamasına az bir zaman kala Kocaeli Üniversitesinde çalışan işçilerde büyük heyecan uyandırdı. 

Öz Sağlık İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Sedat Balkan yaptığı sunumda; Yaptığımız son toplu sözleşmeler ortada, kazanımlarımızla işçinin yüzü gülüyor. Ağustos itibariyle yetkiyi aldığımızda işçi kardeşlerimiz görecekler, onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız, dedi.

Üniversite Hastanesinde tüm birimleri, katlı servisleri ve diğer faaliyet alanlarını tek tek gezerek işçileri bilgilendiren Öz Sağlık İş heyeti, önemli dokunuşlar yaparak çalışanları bilgilendirdi. 

KOÜde çoğunluğu sağlayan Öz Sağlık İş Sendikası yetki süresini bekliyor.

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (3)
Koü lü 2 ay önce
Sayılar konusunda yalan haber yapılmasın lütfen çoğunluk TÜRK SAĞLIK İŞ SENDİKASINDADIR
Koü'lü İŞÇİ 2 ay önce
KOÜ'de çoğunluğu sağlayan Öz Sağlık İş Sendikası yetki süresini bekliyor.

Çoğunluk konusunda araştırma yapmadan haber yapmayın çoğunluk TÜR SAĞLIK İŞ SENDİKASINDADIR. Yalan haber olarak gerçekliğinizi kaybedersiniz taraf olursunuz
Koü'lü 2 ay önce
KOÜ'de çoğunluğu sağlayan Öz Sağlık İş Sendikası yetki süresini bekliyor.

Haberi yapan arkadaş gerçek dışı bilgiler vermezseniz sevinirim. Habercilik doğruları yazmaktır bilginiz yok ise araştırınız ondan sonra doğru bilgileri yazınız çoğunluk TÜRK SAĞLIK İŞ SENDİKASINDADIR
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı