16.02.2021, 20:31

DAHA YENİ BAŞLADI!

Biz, artık, sömürgeci vahşi Batı'dan medet ummanın, ölü gözünden yaş beklemek olduğunu kabul etmeli ve yolumuzu ona göre çizmeliyiz!..

Tüm dünyayı dizayn etme görevinin kendilerinde olduğunu zanneden, kendi hırsları doğrultusunda İslam coğrafyalarını kaosa sürükleyerek kan ve gözyaşına boğan “Küresel şeytani şer ittifakı”, kendisini, batıl tanrılarının taşeronları olarak görüyor ve bunu da bütün dünyaya kabul ettirmeye çalışıyor! 

Bu vahşi kan içici küresel şebekenin, sömürü üzerinde kurdukları zulüm uygarlığı, insanlığı kan ve gözyaşı ile karanlığa boğmaya hızla devam ediyor. 

Bugün insanlık, bu küresel zalimler yüzünden, insanı merkeze alan hakikate dayalı, adalet ve merhamet eksenli bir nizama hasret! 

İnsanlığın insanca yaşayabildiği bir dünyaya kavuşmasını sağlayacak en gerçek, en diri hakikat, sadece, bizim 'Kadim Medeniyet Değerlerimiz'in yeniden ihya ve inşasıdır. 

O yüzden küresel emperyalistler, yarınların dünyasını, bizim dirilişimizi durdurma projesi üzerine kuruyorlar. 

Dolayısıyla da makro düzlemde Dünyayı, mikro düzlemde ise, mazlum coğrafyaların ve hatta tüm insanlığın umudu olan Türkiye’yi cehenneme çevirip, parçalayacak her şeytani planı devreye sokuyorlar.

Türkiye, bugün Kuzey Irak, Akdeniz, Suriye ve Libya gibi cephelerde amansız bir mücadele veriyor.

Onlar saldırmaya, Türkiye savunmaya devam ediyor. Karşısında ise, yine geçmiş tarihteki gibi aynı güçler, aynı ülkeler ve onların bölgemizdeki ve ülkemizdeki uzantıları..

Büyük Türkiye, Libya’da; kendisini Akdeniz’den çıkarmaya kalkışan, kendini kıyılarının sıfır noktasına mahkûm etmeye çalışanlara karşı bir savunma hattı kurdu. 

Onlar Doğu Akdeniz’de, Suriye açıklarında, Kıbrıs açıklarında köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Türkiye Akdeniz’in tam ortasında bir mevzi inşa etti. 

Emperyalist şer ittifakı, Akdeniz’deki işgali, Ege’den Karadeniz’e kadar uzatmaya çalışırken, Türkiye bu küresel çok uluslu “kuşatma”ya karşı tek başına cesur bir mücadele yürütüyor. 

Büyük Türkiye, bütün bu kuşatma, saldırı ve boğma girişimlerine karşı, hem içeride hem de coğrafyanın tamamında direniyor ve küresel sömürgecilerin planlarını çökerterek, emperyal hesaplarını bozuyor. 

Hem de yapayalnız!.. 

Anadolu direnişinin en büyük güç kaynağı da, temeli de inancıdır! İslam, bu toprakların özgürlüğünün ve dünyaya kafa tutabilmesinin ana dayanağıdır. Haçlı Seferleri'nden bugüne, bu kutlu direniş, aralıksız devam etmektedir.

PKK/PYD terörü, İdlib saldırıları, bütün FETÖ, DHKP-C, KCK gibi yapılanmalar ve 17,25 Aralık Operasyonları, 15 Temmuz ve Gezi kalkışmaları, Doğu Akdeniz'deki işgal faaliyetleri, Ege adalarını yeniden silahlandırma çabaları, hepsi de Türkiye'yi bölme ve daha da “küçültme” senaryolarının birer parçasıdır.

Mesela, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın; “İdlib’de olmaya mecbur değil, mahkûmuz!” ifadesi, aslında çok şey anlatmaktadır. 

Bugünlerde yeni dünya düzeninin altyapısı hazırlanmakta! 

Büyük Türkiye, yeniden tarih yazmakta, fesada uğratılarak kan ve gözyaşlarına boğulan coğrafyaları, sılh ü selamete kavuşturmak için, genetik kodlarında bulunan "Adalet ve Merhamet Medeniyeti" ni yeniden ihya ve inşa etmeye çalışmaktadır. 

Büyük Türkiye, sadece Kuzey Irak'ta, Suriye’de, sadece Libya’da değil, sadece teröre karşı, sadece darbe girişimlerine ve kalkışmalara karşı değil, ekonomiden teknolojiye, bölgenin dizaynından küresel sistemin yeniden inşa edilmesine kadar her alanda öne çıkmaktadır.

Rusya ile, ABD ile, İsrail ve uşakları ile, İran ile, Almanya, Fransa, İngiltere ve tüm bunların içerdeki ve dışarıdaki işbirlikçileri, taşeronları ve barkodlu beslemeleri ile uğraşmakta ve sadece cephede değil, adeta bütün başkentlerde, sınırlarımızda, denizlerde ve ülkemizde amansız bir mücadele yürütmektedir. 

Büyük Türkiye’nin bu kutlu mücadelesi, 21. yüzyıl boyunca da sürecek!

Daha yeni başladı!...

Yorumlar (7)
Ekrem sunav 1 hafta önce
Allahın izni kuvvetiyle. Bu kutlu mücadelemiz hem .içeride hem dışarıdaki vatan hainleri ile devam edecektir bizniillalah
İbrahim Çörtük 1 hafta önce
Hakkın adaletin mazlumların Hakka tapan bu ümmetin Bayrağı düştüğü yerden kalkacak ve de kalkıyor biiznillah
Yıldıray Demirtaş 1 hafta önce
Çok güzel özetlemişsiniz Başkanım inşAllah dünyaya adaleti ve hakkı hakim kılacağız
Ferhat Keskin 1 hafta önce
Allah razı olsun hocam kalemine yüreğine sağlık inşAllah daha da güzel olacak
Rıdvan Yıldırım 1 hafta önce
Hocam Allah razı olsun, bu yazılar Allah ın izniyle insanların uyanmasına, şuurlanmasına ve ona göre pozisyon almasına vesile olur.
temel 1 hafta önce
Yüreğinize ve kaleminize sağlık..
Nihat Kaya 1 hafta önce
Allah razı olsun bazılarına nereden geldiğimizi Dünya ya nizam vermede en tecrübeli millet olduğumuzu hatırlatma bakımından çok önemli bir konuya değinmişsiniz Teşekkürler başkanım
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 13:22
İkindi 16:25
Akşam 18:57
Yatsı 20:16