Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yüz Yüze Eğitimle İlgili Flaş Karar

Cumhurbaşkanlığı kabinesi bugün toplandı. Masada iki önemli konu var. Bunlardan biri Üniversitelerde yüz yüze eğitim . Diğeri ise lise kademelerinde başlayacak olan eğitim kararı açıklandı. Ortaokul 5. sınıflarda ve Liselerde 9. sınıflar da 2 kasımda okullarda yüz yüze eğitim başlayacak.  

Eğitim 20.10.2020, 19:10 20.10.2020, 20:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yüz Yüze Eğitimle İlgili Flaş Karar

Cumhurbaşkanlığı kabinesi bugün toplandı. Masada iki önemli konu var. Bunlardan biri Üniversitelerde yüz yüze eğitim . Diğeri ise lise kademelerinde başlayacak olan eğitim.kararı Cumhurbaşkanı tarafından açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor...İşte o açıklamalardan satırbaşları:

-Cumhurbaşkanlığı görevine seçilen sayın Ersin Tatarı şahsım milletim adına tebrik ediyorum. Kıbrıs Türklerinin verdiği kararı Türkiye ile ortak gelecek kurma hedefinin nişanesi olarak görüyoruz. Türkiye Kıbrıs Türkiyenin yanında olmayı sürdürecektir.

-Karadenizde yapılan keşfin Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Türkali Kuyusundan da verimli keşif haberleri alacağız. 

-Bir çok milletin ağır bedeller ödeyerek elde ettiği şeylere bizim çalışarak ermemiz büyük bir başarıdır. Bu başarı milletimizin geleceği için kullanılacak. Buradan kazanılan her kuruş yine milletimiz için harcanacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eldeki veriler, Türkali-1 kuyusundan da en az Tuna-1 kuyusu kadar rezerv alacağımızı gösteriyor."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Azerbaycan’a tüm kalbimizle destek verdik vereceğiz”

"Gerektiğinde canımız pahasına sahip çıktığımız bu coğrafyadan bizi tasfiye etme hayallerinden vazgeçmeyenlere daha çok kabuslar yaşatacağız"

 "Girdiğimiz mücadelelerden başarıyla çıktıkça bölgemizle birlikte dünyaya umut aşılıyor, umut veriyoruz. Bu tablo birilerini rahatsız ediyor"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık bu ülkede hiç kimsenin vesayeti milletin hakimiyetinin üzerine çıkamaz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Küresel ve Bölgesel tüm dengeler yıkılıyor Türkiye yükselen yıldız konumundadır.”

“Halkımızın 2023 seçimlerinde herkesi hak ettiği yere yerleştireceğine inanıyorum.”

"Girdiğimiz mücadelelerden başarıyla çıktıkça bölgemizle birlikte dünyaya umut aşılıyor, umut veriyoruz. Bu tablo birilerini rahatsız ediyor."

Koronavirüsle ilgili etkin denetimler devam edecek

Yerli aşı çalışmaları 2 hafta aiçinde başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ortaokul 5. sınıflarda ve Liselerde 9. sınıflarda 2 Kasımda yüz yüze eğitim başlayacağını açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan uzaktan eğitimin devam ettiği diğer şube seviyelerinde ise gelişmelere göre en doğru kararı alarak kamuoyuna açıklayacaklarını ifade etti. 

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 28 Temmuz 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:48
Öğle 13:16
İkindi 17:11
Akşam 20:33
Yatsı 22:13