Öğretmene Okulda saldırı pazarda darp!

Büyükçekmece Halime Bulduk İlkokulu öğretmenlerinden Nuray Taşkın, pazarda karşılaştığı eski öğrencisinin annesi tarafından saldırıya uğradı. Eşiyle birlikte Cumartesi Pazarı'nda darp edilen Taşkın, saldırgan veli ve kocasından şikayetçi oldu. Saldırgan karı koca hakkında uzaklaştırma kararı çıktığı öğrenildi. Bu arada Halime Bulduk İlkokulu öğretmenleri, “Öğrtemene şiddete hayır” yazılı dövizlerle saldırıyı protesto etti

Eğitim 14.06.2022, 10:13 14.06.2022, 10:15
Öğretmene Okulda saldırı pazarda darp!

Büyükçekmece Fatih Mahallesinde bulunan Halime Bulduk İlkokulu 3. sınıf öğretmeni Nuray Taşkın, eski bir velisi tarafından saldırıya uğradı. Saldırgan velinin uzun zamandan beri Taşkın ile sorun yaşadığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında da okul bahçesinde çeşitli bahaneler ileri sürerek öğretmeni darp etmeye çalıştığı öğrenildi. Yaşanan sorunların üzerine çocuğunu okuldan alan aile başka bir okula kayıt yaptırdı. Tam olaylar yatıştı derken cumartesi günleri aynı mahallede kurulan Cumartesi Pazarına giden Taşkın ve eşi, saldırgan veliyle karşılaştı. İlk olarak öğretmen Nuray Taşkına ağır hakaretlerde bulunan saldırgan, sonrasında üzerine yürüyüp darp etti.


SALDIRGANLARA UZAKLAŞTIRMA KARARI
Nuray Taşkının öğretmen olan eşi ise kavgayı ayırmaya çalışırken saldırgan velinin kocası tarafından darp edildi. Pazardakiler araya girerek öğretmen çifti kurtardı. Sonrasında olayı gören bir doktor, Nuray Taşkın ve eşine müdahale ederek ambulans çağırdı. Hasataneye kaldırılan iki öğretmenin özellikle yüz kısmından yara aldıkları öğrenildi. Darp raporu alan Nuray Taşkının kısa bir zaman önce ağır bir ameliyat geçirdiği belirtildi. Şikayet üzerine saldırgan karı koca hakkında uzaklaştırma kararı çıktı. Dün okul bahçesinde toplanan Taşkının öğretmen arkadaşları ise bu çirkin saldırıyı kınadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilen müfettişin de konuyu araştırdığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı