Tuzla Halk Eğitim Merkezi Kalitesini Tescilledi

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi uzun süren çalışmaları sonucunda ISO 9001,TS EN ISO 13485, CE Belgesi, ISO 10002 unvanına sahip oldu.

Eğitim 17.04.2021, 18:50 17.04.2021, 19:31

Başarılı çalışmaları ile ön plan çıkan ve açtığı rekor sayıdaki kurslar ve kursiyer sayıları ile Türkiyenin en başarılı Halk Eğitim Merkezleri sıralamasında ilk sıralarda yer alan Tuzla Halk Eğitim Merkezi Kalitesin tescilledi. 

Birçok uluslar arası ve ulusal projelere imza atan Tuzla Halk Eğitim Merkezinin başarılı ekibi uzun süredir kelite belgeleri için çalışamlar yürütüyordu. 

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi uzun süren çalışmaları sonucunda ISO 9001,TS EN ISO 13485, CE Belgesi, ISO 10002 unvanına sahip oldu.
Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, "Tuzla Halk Eğitimi Merkezi olarak 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında salgın tedbirleri çerçevesinde kurslarımızı açıyoruz. İlçe nüfusumuza göre İstanbul’da en çok kurs açan halk eğitimi merkezi yolunda ilerlerken aynı zamanda aldığımız bu belgelerle eğitim ve hizmet kalitemizi tescilledik." dedi.

CE BELGESİ NEDİR? 

Avrupa Ekonomik Alanında (AEA) serbest dolaşımda bulunan birçok üründe CE harflerini görürüz. Avrupa’ ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret Topluluk içinde satılan ürünlerin asgari güvenlik, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini/ değerlendirildiğini gösterir. Avrupa Topluluğu içerisinde satın aldığınız yeni bir telefon, mutfak robotu, televizyon veya boya kaleminde CE işaretini görürsünüz. CE işareti aynı zamanda tüm üreticilerin hesap verilebilir aynı kurallara uyumunu zorunlu kılarak adil rekabet koşullarını ifade eder.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (115)
Songül Yalçın 3 hafta önce
Hak edilmiş bir başarı olduğuna inanıyorum. Daimi olmasını temenni ediyorum..
Yeliz Şaşmaz 3 hafta önce
Açıköğretim lise kayıtlarında bize çok yardımcı olan güler yüzlü personel Tuzla Halk Eğitim Merkezi çok teşekkürler
Nurullah ÖZMEN 3 hafta önce
Gayretli, Samimi ve Güleryüzlü eğitimcileriyle özellikle(Belma hanım), bize öğretirken kaliteli vakit geçirmemize de vesile oldukları için teşekkür ederiz. Şu zor günlerde temizlik konusuna da önem verdikleri için tuzla halk eğitim çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunarım...
Emine Sönmez 3 hafta önce
Tuzla Halk Eğitim Merkezi içtenliğin samimiyetin güler yüzün merhametin ve başarıların her daim var olduğu aile tadında bir eğitim kurumudur. İdari personeli öğretmeni memuru hizmetlisi her zaman halk icin eğitime hazırdır. Bu gurur veren başarı için kurum müdürüm Metin Cangir i ve ekibini tebrik ediyorum.
Gülşah Uçar 4 hafta önce
İlk başladığım andan itibaren Müdür bey olsun müdür yardımcıları ve memur arkadaşlar dahil kendimi aile ortamında hissettiğim kurum. Tuzla Halkeğitim Merkezi❤️
Mustafa Karakoca 4 hafta önce
7 den 70 e eğitimin adresi
Tuzla Halk Eğitim Merkezi Ailesi
DEMET OĞUZ 4 hafta önce
Herkesin keyif alarak öğrenmeye geldiği elit bir kurumdur. Tuzla HEM
Mustafa Karakoca 4 hafta önce
7 den 70 e Eğitimin adresi
Tuzla Halk eğitim Merkezi ailesi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
açık
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 13 Mayıs 2021
İmsak 03:56
Güneş 05:41
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:20
Yatsı 21:57