Veliler, okul müdürü hakkında soruşturma başlatılmasını istedi

Okulda İhmal Can Alıyordu. Velilerin uyarılarına rağmen düzeltilmeyen çitlerin sivri kısımları, bir çocuğu neredeyse gözünden ediyordu. Çitlerin sivri kısmı küçük çocuğun yüzünü parçaladı. 7 dikiş atıldı.

Eğitim 07.05.2022, 11:59
Veliler, okul müdürü hakkında soruşturma başlatılmasını istedi

Samsunun İlkadım ilçesi Kalkanca İlkokulunun bahçesinde yer alan çitlerin üzerinde ve yanlarında sivri kısımlar yer alıyor. Çocukların oyun oynadığı alanda yer alan çitlerin düzeltilmesi konusunda velilerin uyarılarına rağmen adım atılmaması, bir öğrenciyi gözünden ediyordu.

YÜZÜ PARÇALANDI 7 DİKİŞ ATILDI
Bir öğrenci, bahçede oyun oynadığı sırada çitin sivri kısmı yüzünü parçaladı. Derin yarık oluşan kısıma cerrahi operasyonla 7 dikiş atıldı. Büyük acı ve travma yaşayan çocuk, büyük acılara rağmen okulunu aksatmadı ve programlara katıldı.

ÖNLEM ALINMADI İDDİASI
Yaşanan bu olaya rağmen okulda gerekli önlemlerin okul yönetimince alınmadığı öne sürüldü. Okula çocuklarını gönderen veliler, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne çağrı yaparak önlem alınmasını ve konu ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep etti.


Bir öğrenci, bahçede oyun oynadığı sırada çitin sivri kısmı yüzünü parçaladı. Derin yarık oluşan kısıma cerrahi operasyonla 7 dikiş atıldı.

Okula çocuklarını gönderen veliler, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne çağrı yaparak önlem alınmasını ve konu ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep etti.

Zekeriya FIRAT/Hedefhalk

Yorumlar (1)
Beytullah 3 hafta önce
O müdürü mahkemelerde sürüm sürüm süründürmek lazım. O çitlerin çocuklara zarar verebileceğine kafası çalışmıyor muymuş. Zaten bugün hangi müdürün kafası çalışıyor ki. Hepsi sendika desteğiyle müdür oldu.
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı