Yurt Dışı Proje Gezisine Eşleriyle Giden Milli Eğitim Müdür ve Yardımcıları Kim?

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü ŞAHİNBEY Bilsem’in projesinin Yurt Dışı Gezisine eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gitti.

Eğitim 26.11.2021, 00:24
Yurt Dışı Proje Gezisine Eşleriyle Giden Milli Eğitim Müdür ve Yardımcıları Kim?

 AB Erasmus Proje ortaklığında Portekiz’de yapılan 2.TPM oturumunda Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yapılan çalışmalara Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEY Bilsem’in projesi ile eşlerini de yanlarına alarak Portekiz’e gezmeye gittikleri ifade edildi.

Şahinbey Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından 8 Kasım 2021 tarihli Yurt Dışı Çıkış İşlemleri İçin İzinler resmi yazıda proje kapsamında Portekiz’de yapılan haraketlilik kapsamında Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılıçparlar ile Şube Müdürü Metin Mengilli ŞAHİNBEYin eşlerinin başka okulda görev yapmalarına rağmen projeye dahil edildiği görülüyor.

Ayrıca, aynı zamanda Gaziantep İl Müdür Yardımcısı Halit Ateş Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün projesi kapsamında başka bir öğretmenin gitmesi gerekirken eşini Proje kapsamında Mardin gezisine gönderdiği bilgisi yer aldı.

Yurt Dışı Çıkış İşlemleri konulu resmi yazı

Mebpersonel 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Namaz Vakti 07 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı