Belediye'den Başkanvekiline de VİP makam aracı

Bilecik'te Belediye Başkanı Semih Şahin'e 1.5 milyon değerinde Mercedes marka VİP araç tahsis edilmesinin yankıları sürerken bir lüks araç ta başkanvekiline tahsis edildiği ortaya çıktı.

GENEL 15.09.2021, 08:42
Belediye'den Başkanvekiline de VİP makam aracı

Belediye yönetiminin lüks düşkünlüğü dikkat çekerken, ,vatandaşlar sosyal medyada yorum yaparak tepki gösterdi.

Bilecik Belediye Meclis Üyesi ve Başkanvekili Semih Tuzaka içinde televizyonu buzdolabı olan VİP araç tahsil edildi. Daha önce Belediye başkanı Semih Şahinin kullandığı makam aracıyla gezmeye başlayan başkanvekili görenleri şaşkına çevirdi.

Belediye Başkanına nerden geldiği bilinmeyen VİP aracının yankıları sürürken Başkanvekilinin bile lüks makam aracıyla dolaştığı 200 bin nüfuslu Bilecikte belediye yönetiminin lükse düşkünlüğü hizmet bekleyen vatandaşları kızdırıyor. Düğünlere, cemiyetlere yürüyüş mesafesindeki yerlere dahi VİP makam aracıyla giden CHP Meclis üyesi Semih Tuzak, gelen tepkilere aldırış bile etmiyor.

VİP BELEDİYE

Her fırsatta adalet ve eşitlikten bahsedilen CHPde lükse olan düşkünlüğün en önemli örneklerinden biri Bilecikte yaşanıyor.

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahinin kullanmaya başladığı ve nereden geldiği henüz açıklanmayan 2021 model, 1.5 Milyonluk lüks VİP makam aracının yankıları sürerken, Başkan Yardımcısı Semih Tuzaka da VİP makam aracı tahsis edilmesi tepki topladı.

MERCEDES LOGOSUNU SÖKTÜLER

Vatandaşlardan kendilerini soyutlayan, hizmet anlamında da Bilecikliler tarafından set bir şekilde eleştirilen CHPli Semih Şahin ve ekibi, Belediye hizmet binasının yakınlarında düzenlenen açılış ve etkinliklere bile Makam araçlarıyla gidip geliyor.

Dikkat çekmesin lüks olduğu düşünülmesin diye Başkan Şahin, bindiği Mercedes marka aracın önündeki logoyu söktürdü.

Tuna Çam

Sabah

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31