İstanbul’un fethi kutlama programı

İstanbul’un fethi kutlama programı belli oldu mu? Fetih kutlamaları nerede? İstanbul’un fethi etkinlikleri nerede, ne zaman yapılacak?

GENEL 28.05.2022, 23:57
İstanbul’un fethi kutlama programı

29 Mayıs İstanbul’un fethinin yıl dönümü büyük çoşkuyla kutlanacak. Fetih kutlamaları programı belli oldu. Kutlamalara katılmak isteyen binlerce kişi İstanbul’un fethi etkinliklerini araştırıyor. Peki, İstanbul’un fethi kutlama programı belli oldu mu? Fetih kutlamaları nerede? İstanbul’un fethi etkinlikleri nerede, ne zaman yapılacak? İşte etkinlik programı…

İstanbul’un fethinin 569. Yıl dönümünü kutluyoruz. Fetih coşkusu bu yılda bir dizi etkinlikle kutlanacak. Bu yıl ki etkinlik programı ilklere sahne olacak. Fetih coşkusuna katılmak isteyen binlerce kişi kutlamaların yapılacağı adresi merak ediyor. Peki, İstanbul’un fethi kutlama programı belli oldu mu? Fetih kutlamaları nerede? İstanbul’un fethi etkinlikleri nerede, ne zaman yapılacak? İşte detaylar…

İSTANBULUN FETHİ NEREDE KUTLANACAK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada 29 Mayıs İstanbulun Fethi kutlamalarının; Atatürk Havalimanında yapılacağını duyurdu.

İSTANBUL’UN FETHİ KUTLAMA PROGRAMI

Atatürk Havalimanında pazar günü İstanbulun fethinin 569. yıl dönümü kutlanacak. Programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Millet Bahçesinin temelinin atılacak. Programda ayrıca, Millet Bahçesini ilk fidanları dikilecek.

Etkinlikler kapsamında mehter takımı ve Yeniçeriler olacak. Türk Yıldızları gösteri uçuşu gerçekleştirecek. Programda ayrıca, Esat Kabaklı ve Yücel Arzen konseri de yer alıyor.

Ayrıca, etkinlikte Emine Erdoğanın yapmış olduğu projeler tanıtılacak. Türkiyenin 2053 yılına, iklim değişikliğine, sıfır emisyon hedeflerine ilişkin tüm dünyaya çevre ve doğa sevgisi mesajları verilecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı