04.08.2021, 06:17

GÜN, BUGÜN!...

Psilolojik harp teknikleriyle yürütülen ve iyi planlanarak aynı dış mihraklı şer odağı tarafından koordine edilen asimetrik bir savaşın girdabındayız!

İçimizdeki işbirlikçi, barkodlu beslemelerini sahaya sürüp, hakikatleri manipüle ederek oluşturdukları algı operasyonlarıyla yürüttükleri "Beşinci kol faaliyetleri"ni, el birlik boşa çıkarmalıyız!

Küresel efendilerinden aldıkları talimatlarla, Milletin kafasını karıştırarak, devletimizi zaafa uğratmaya çalışanların sözlerine itibar etmeden yürüttükleri kirli kampanyayı, kendi başlarına çalmalıyız! 

Hiç bir eksiği, hatayı, kusuru bu süreçte öne çıkarmadan, şeytanın sağ taraftan yanaşmasına aldırmadan, Devletimize sahip çıkmalıyız!

Eksikleri, yanlışları elbette en yüksek sesle dile getirecek ve düzeltilmesini isteyeceğiz! Bunları elbette görmezden gelmeyeceğiz! Ama şimdi değil, şu tuzakları boşa çıkardıktan sonra! 

Mesele siyasi değil, asıl mesele BÜYÜK TÜRKİYE'nin önünü kesmek ve yükselişimize ket vurarak, üzerimize çökmek!

Türkiye bir haftadır hem yangınlarla 

hem yalan terörüyle mücadele ediyor!

Bunu fırsat bilerek her türlü kriz çıkarmak için vargüçleriyle etrafa zehir akıtan ihanet çetelerinin ve toplumsal çatışma çıkarmak için kirli senaryoları devreye sokmaya çabalayan işbirlikçi hainlerin hesaplarını, el birlik bozmalıyız! 

Şimdi "Okçular Tepesi"nde kenetlenmiş olarak sağlam durma zamanı!

Gün, bugün!..

Yorumlar (2)
AŞKHİSAR45 2 ay önce
Değerli büyüğüm, Okçular Tepesi boş kalmadı biiznillah bugün de yarın da boş kalmayacak inşAllah.Allah nur unu tamamlayacak.
Halil İbrahim Türkan 2 ay önce
Allah razı olsun ağzına yüreğine sağlık olsun değerli başkanım❤️❤️
26°
açık
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 13:03
İkindi 16:29
Akşam 19:13
Yatsı 20:33