AK Parti'den İstanbul çıkarması! 100 gün boyunca nabız tutulacak

AK Parti yönetimi tarafından yaz dönemi boyunca İstanbul için özel bir program başlatılıyor. İstanbul milletvekilleri, bakanlar, il-ilçe yöneticilerinin katılacağı programlar 'Yüz yüze 100 gün' konsepti ile gerçekleştirilecek.

Gündem 17.07.2022, 19:00
AK Parti'den İstanbul çıkarması! 100 gün boyunca nabız tutulacak

Meclisin tatile girmesi ile birlikte, siyasi partiler 2023 seçimleri için yaz boyunca tüm Türkiyede çalışmalara başladı. AK Parti yönetimi de özellikle İstanbul için farklı bir strateji ile vatandaşın karşısına çıkacak. Edinilen bilgilere göre, yaz dönemi boyunca AK Parti milletvekilleri, bakanlar, il-ilçe teşkilatlarının yöneticileri İstanbul için adeta seferberlik ilan etti. Bu çerçevede AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından Yüz Yüze 100 Gün konsepti ile İstanbulun her semtinde vatandaşlara buluşma programı hazırlandı. AK Parti kurmayları İstanbulda yapacakları çalışmaları şöyle anlattı:

PROBLEMLERE ÇÖZÜM ARANACAK

İstanbul teşkilatımızla birlikte milletvekillimiz, bakanlarımız, aktif görevde olan partililerimizle sahaya çıkacağız. Biz sürekli ev sohbetlerinde vatandaşlarla bir araya geliyorduk. Yaz boyunca İstanbulda yapacağımız çalışmalar ev sohbetlerinin geniş katılımlı hali gibi olacak. Vatandaşlarla buluşacak ve yüz yüze sohbet edeceğiz. Bu sohbetler için her milletvekili kendi sorumlu olduğu seçim çevresinde çalışacak. Belediye başkanlarımız, teşkilat yöneticilerimiz olacak. Ekipler halinde İstanbulun her köşesine ulaşmayı hedefliyoruz. Vatandaşı dinleyeceğiz. Bizden beklentilerini soracağız, sorunlarına çözüm arayacağız. Anlık çözüm gerektiren problemleri hemen halledeceğiz. Her gün İstanbulun belli noktasında toplantılar olacak. Karşılıklı sohbet şeklinde geçecek bu toplantılardan elde edilen veriler her gün raporlanacak. 100 günün sonunda da bütün çalışmaları kapsayan bir rapor hazırlanacak. Cumhurbaşkanına ve parti yönetimine sunulacak. Bir anlamda İstanbulun nabzını tutacağız. 2023 seçimleri için İstanbulda uygulanacak stratejilerin yol haritası ortaya çıkarılacak.

YÜCEL KAYAOĞLU

Türkiye

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 15 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı