Ali Erbaş'tan Esra Erol'a yasak ilişki tepkisi!

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bir televizyon programında çocuğunun komşusundan olmasına sevinmesiyle Türkiye'nin gündemine oturan olayla ilgili açıklama yaptı. Başkan Erbaş, Reyting adına, bütün aile, gelenek, ahlak ve inanç değerlerini hiçe sayarak şüyuu vukuundan beter çirkinlikleri ekranlara taşımak, gayr-i meşru ilişkileri sıradanlaştıran, şiddeti ve istismarı teşvik eden yayınlar yapmak milletimize, medeniyetimize, nesillerimize ve geleceğimize karşı işlenen büyük bir suçtur, açıklamalarında bulundu.

Gündem 01.10.2020, 17:59
Ali Erbaş'tan Esra Erol'a yasak ilişki tepkisi!

Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen programın açılışında konuşan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Esra Erolun programında çocuğunun komşusundan olmasına sevinmesiyle Türkiyenin gündemine gelen olaya dair açıklamalarda bulundu.

Başkan Erbaş, konuşmasında: Algı operasyonlarıyla milli değerler ve şahsiyetleri kullanarak menfaat devşirmeye çalışmak da dikkat edilmesi gereken vahim ve tehlikeli bir istismar çeşididir. Aynı şekilde reyting adına, bütün aile, gelenek, ahlak ve inanç değerlerini hiçe sayarak şüyuu vukuundan beter çirkinlikleri ekranlara taşımak, gayr-i meşru ilişkileri sıradanlaştıran, şiddeti ve istismarı teşvik eden yayınlar yapmak milletimize, medeniyetimize, nesillerimize ve geleceğimize karşı işlenen büyük bir suçtur ve aynı zamanda pervasızlıktır, sorumsuzluktur, açıklamalarını yaptı.

Yorumlar (0)
banner51
17°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ekim 2020
İmsak 05:55
Güneş 07:20
Öğle 12:53
İkindi 15:48
Akşam 18:17
Yatsı 19:36