Bakan Selçuk: KPDK tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül’de toplanacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, KPDK'nın COVID-19 salgını döneminde kamu personel uygulamalarının değerlendirilmesi gündemiyle toplanacağını söyledi.

Gündem 10.09.2020, 22:31
Bakan Selçuk: KPDK tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül’de toplanacak

KPDK’nın Gündemi: “COVID-19 Salgını Döneminde Kamu Personel Uygulamalarının Değerlendirilmesi”

Zehra Zümrüt Selçuk, Bakanlığın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan toplantının gündeminin “COVID-19 Salgını Döneminde Kamu Personel Uygulamalarının Değerlendirilmesi” olarak belirlendiğini ifade etti.

Bakan Selçuk toplantıya, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı, Strateji ve Bütçe Başkanlığı temsilcileri, Çevre ve Şehircilik, Hazine ve Maliye ile İçişleri bakanlıklarının yetkilileri, Memur-Sen, Türkiye Kamu Sen ve KESK temsilcileri ile hizmet kollarında yetkili sendikaların genel başkanlarının katılacağını belirtti.

KPDK, kamu görevlileri sendikaları ve konfederasyonları ile kamu idareleri arasında sosyal diyaloğun geliştirilmesi, kamu personel uygulamalarının değerlendirilmesi için toplanacak. 

Toplantı, pandemi sürecinde tedbirlere uygun olarak gerçekleşecek. Salonda sosyal mesafe kurallarına uygun bir oturma düzeni olacak, temizlik ve maske kurallarına göre de önlemler alınacak.

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
banner51
19°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen Taşeronların İşkolu Değişmeli Mi ?
Kadroya Geçen Taşeronların İşkolu Değişmeli Mi ?
Namaz Vakti 22 Eylül 2020
İmsak 05:19
Güneş 06:45
Öğle 13:02
İkindi 16:27
Akşam 19:09
Yatsı 20:29