Boğaziçi Üniversitesi'nde büyük skandal! Mescitte ahlaksızca yakalandılar

Prof. Dr. Melih Bulu’nun atanmasını bahane ederek, LGBT destekçisi sapkınların da destekleriyle başlattıkları olaylarla Boğaziçi Üniversitesi’ni ahıra çeviren sapkın güruh, büyük bir ahlaksızlığa daha imza attı. Üniversitenin Güney Kampüs Mescidinde bazı “öğrencilerin” alkol aldıktan sonra uyuduğu, bazı “öğrencilerin” de cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

Gündem 15.11.2021, 23:30
Boğaziçi Üniversitesi'nde büyük skandal! Mescitte ahlaksızca yakalandılar

Öğrenci görünümlü sapkın teröristlerin yuvalanarak gerçek anlamda eğitim için gelenlerin haklarını gasp ettiği Boğaziçi Üniversitesinde bulunan bir mescitte büyük bir ahlaksızlığa imza atıldı.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Mescidinde bazı öğrencilerin uygunsuz davranışlarda bulunurken yakalandığı öne sürüldü. İddiaya göre 5 Kasım’da kadın mescidinde gerçekleşen olayda, devriye atan bir güvenlik görevlisi, iki kız iki erkeği uygunsuz vaziyette gördü.

Son zamanlarda terör örgütü DHKP-Cnin sözde marşlarının okunması, üzerine LGBT paçavrasının yerleştirildiği Kabe fotoğrafının yere serilmesi gibi provokasyonlar ve akademisyenlerinin sadece dikilme eylemi yapmasıyla anılan Boğaziçi Üniversitesi, şimdi de kampüs içinde bulunan mescitte uygunsuz davranışların sergilenmesiyle bir kez daha gündemde.

Uygunsuz şekilde yakalandılar

Güney Kampüs’te bulunan mescitte ve yanında yer alan diğer ibadet yerlerinde bazı çiftler ilişkiye girerken yakalandığı, alkol alan gençlerin de uyumak için mescidi kullandığı öne sürüldü. İddiaya göre, 5 Kasımda kadın mescidinde yaşanan olayda bir güvenlik görevlisi devriye sırasında iki kız iki erkeği uygunsuz vaziyette otururken gördü.

Bir öğrenci, yaşananlara ilişkin sitemini şu sözlerle dile getirdi:

“Merhaba dostlar, maalesef güney mescitte ve yanındaki diğer ibadet yerlerinde bazı çiftler uygunsuz şekilde basılmış. Ayrıca sarhoş olan arkadaşlar da uyumaya mescide geliyormuş. Bu yüzden artık ibadet yerlerini geceleyin kapıyorlar. Geceleyin beraber namaz kılmak vb. şeyleri yapmamız mümkün olmuyor. Zaten kart basarak mescide girmek bile rahatsız ediciydi, artık onu bile yapamayacağız. Okuyan arkadaşların bazılarından ricam, ‘Lütfen ne yapacaksanız yapın ama ev tutun, bir yere gidin, başka bir yer bulun. Hem insanın midesi kalkıyor, hem de işin sonunda bizim yaşama alanımız daralıyor.”

Normalleştirip hicap duymadan itiraf ettiler

Sadece Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin girebildiği 17 bine yakın üyesi bulunan Boğaziçi BUDDY isimli kapalı Facebook grubunda söz konusu iddialara ilişkin yapılan yazışmalar da bu iddiaları doğrular nitelikte.

O yorumlardan birinde bir öğrenci, "Daha dün ben şuradaki mescitte se.s yapmıştım lafını duydum birinin ağzından" diyor.

Bir başka yorumdaysa, mescitteki uygusuz davranışlar "İnsanların uygunsuz yakalandığı hallerin sarılma falan olduğunu, uyuyanların da normal uyuduklarını falan tahayyül ediyorum açıkçası" sözleriyle normalleştiriliyor.

Ahlaksızlık doğrulandı

Konuya ilişkin görüşleri alınan Boğaziçi Üniversitesi yönetimi, bu iddiaları doğruladı. İlgili öğrencilerin tespit edildiğini ve haklarında disiplin soruşturması başlatıldığı bilgisini paylaştı. Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü ayrıca, uygunsuz görüntülerin yaşandığı mescidi, benzer durumlar yaşanmaması adına gece saatlerinde kullanıma kapatma kararı aldı.

Kaynak: Yeni Şafak

Yorumlar (1)
vatandaş 2 hafta önce
zinakarların yüzünden işlerimiz bir türlü düzelmiyor.
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı