Cem Küçük'ten Ak Partili vekillere ve belediye başkanlarına tepki

Cem Küçük, AK Parti'li vekillere ve belediye başkanlarına seslendi. Küçük, "Sadece sosyal medyayı kullanıp, 'Şunun düğünündeydik, bunun cenazesindeydik. Şu derneği ağırladık, bu istişareyi yaptık' gibi beylik ve hiçbir amaca hizmet etmeyen lafları daha az kullanmalı." dedi.

Gündem 15.11.2021, 16:05
Cem Küçük'ten Ak Partili vekillere ve belediye başkanlarına tepki

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, AK Partili vekillere ve belediye başkanlarına seslendi.

Cem Küçük, "Büyük hizmetler ve muhalefetin dili" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Küçük, "Dövizdeki yükseliş ve hayat pahalılığı işi zora sokuyor." dedi ve "Gerçeklerle yüzleşmeliyiz." diye belirtti.

Küçük, vekillere ise "Sadece sosyal medyayı kullanıp, Şunun düğünündeydik, bunun cenazesindeydik. Şu derneği ağırladık, bu istişareyi yaptık gibi beylik ve hiçbir amaca hizmet etmeyen lafları daha az kullanmalı." diye seslendi.

Küçükün yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Bir yanda devasa hizmetler yapan bir parti. Diğer yanda şehit yakınlarına küfreden ve yaptırmam/ettirmem diyen anlayış. Millet aslında aradaki farkı görüyor. Tam 20 yıldır görüyor. O yüzden AK Parti hala iktidar.

Gelin görün ki dövizdeki yükseliş ve hayat pahalılığı işi zora sokuyor. Paranın döviz karşısında erimesi can sıkıcı bir hal aldı.

O bakımdan AK Parti iyi bir asgari ücret açıklarsa, 3600 Ek Gösterge çıkarsa, alım gücünü artırabilirse sıkıntı yaşamaz... Bunlar olmazsa o zaman yaşar.

Buradan sürekli hatırlatmakta fayda görüyorum. AK Partili milletvekilleri, belediye başkanları sokağa daha çok çıkmalı. Ekranlarda olmalı. Muhaliflerle tartışmalı. Özellikle tartışmaktan kaçmamalı. Sadece sosyal medyayı kullanıp, Şunun düğünündeydik, bunun cenazesindeydik. Şu derneği ağırladık, bu istişareyi yaptık gibi beylik ve hiçbir amaca hizmet etmeyen lafları daha az kullanmalı.

Gerçeklerle yüzleşmeli, halkın sıkıntılarını dinlemeli. Bunları zaten yapıyoruz diyen varsa ben de derim ki; biz niye görmüyoruz?

Sizinle zıt kutuplarda olanları da dinlemelisiniz. Farklı görüşleri olanlara da kulak kabartın. 2023, 2018den çok daha zor olacak..."

Kaynak : Türkiye

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı