Crysis 4 ne zaman çıkacak? Cysis 4 duyuruldu

Crysis 4 ne zaman çıkacak? Cysis 4 duyuruldu, Crysis 4 gelecek mi? Crysis 4 çıkış tarihi merak edilyor!

Gündem 27.01.2022, 16:45
Crysis 4 ne zaman çıkacak? Cysis 4 duyuruldu

Crysis serisinin geliştiricisi Crytek, Twitterdan gizemli bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragman Crysis 4 geliyor, diye algılandı. "Yolculuğa katıl. Kahraman ol." ifadesinin geçtiği bu fragman üstü kapalı bir duyuru niteliği taşırken, beklenen açıklama Crytekten geldi. Peki, Crysis 4 ne zaman çıkacak? Cysis 4 neden çıkmıyor?

Crysis 4 ne zaman çıkacak? Crytek tarafından geliştirilecek yeni bir Crysis merakla bekleniyordu. Crytekten gelen bir paylaşım merakı iyice arttırdı. Peki, Cysis 4 gelecek mi, neden çıkmıyor?

Crysis 4 gelecek mi?

Crytek, Twitter üzerinden sinematik bir fragman yayınladı. Fragman, yüksek olasılıkla Crysis 4ün geleceğini gösteriyor. Ancak fragman boyunca oyuna dair herhangi bir oynanış anı gösterilmiyor, çıkış tarihi konusunda da bir bilgi verilmiyor.

Its time to join the journey and be the hero.

A Crytek Announcement. pic.twitter.com/Ohbux0w0s5

— Crytek (@Crytek) January 26, 2022
Sadece bir Güneşten çökmekte olan bir binaya kadar bir dizi görüntü, büyük bir 4 rakamı ve "Yolculuğa katıl. Kahraman ol." ("Join the journey. become the hero.") ifadesi gösteriliyor.

Crytek CEOsu Avni Yerli, Crysis 4ü resmen duyurdu. Öte yandan Crytekin Twitter hesabından bir tweet daha paylaşılarak, "Crysis serisinin 4. oyunu üzerinde çalıştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz." denildi. Böylece Crysis 4ün geleceği resmileşti.

Cysis 4 ne zaman çıkacak?

Steamden yapılan bir duyuruda da Crytek, "Yıllardır Crysis serisinin dördüncüsünü soruyordunuz ve biz de daha fazla gizli tutmak istemedik. Yolculuğumuzda bize katılın ve kaderinizde olan kahraman olun." ifadelerine yer verdi. Crysis 4ün şu anda geliştirmenin ilk aşamalarında olduğu belirtilirken çıkışı için biraz zaman alacağı açıklandı. Crysis 4ün çıkış tarihi olarak ise henüz bir bilgi verilmezken öngörülen tahminler arasında 2023, en geç ise 2024 yılı olarak bildiriliyor. 

Its time to join the journey and be the hero.

A Crytek Announcement. pic.twitter.com/Ohbux0w0s5

— Crytek (@Crytek) January 26, 2022

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı