Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HDP'li vekile sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Kadıköy'de HDP'li vekilin polisi yumruklamasına çok sert tepki göstererek, "Kalleşliktir, namussuzluktur, kanı bozukluktur. Yargı önünde bedel ödeyecekler" dedi.

Gündem 13.06.2022, 14:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan HDP'li vekile sert tepki!

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğanın açıklamalarından satır başlıkları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, "Her ay rekorla büyüttüğümüz ihracatımızı Mayıs 2022 itibariyle 12 aylık bazda 243 milyar dolara yükseltmeyi başardık. Türkiyenin 2022nin ilk yılı çeyrek büyümesinin yaklaşık yarısını ihracatımız sırtlamıştır. Bu tablo emin adımlarla yürüdüğümüzün ispatıdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim kimsenin meşrebiyle, tarzıyla derdimiz yok. Tek hedefimiz ülkemizin üretimini ihracatını artırmaktır. Ayda ortalama 3 milyar doları bile bulmayan ihracatımızı ayda ortalama 20 milyar dolar seviyesine çıkardık. Bu yıl sonu için belirlediğimiz 250 milyar dolarlık ihracat rakamını fazlasıyla geçeceğimiz anlaşılıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sınırımızın ötesinde bizi rahatsız eden kim olursa olsun, oralara da gitmeye hazırız dedik. Türkiyenin terörün her türlü mücadelesi eninde sonunda zafere ulaşacaktır. Dökülen her damla kanın hesabını misliyle teröristlerden soruyoruz. HDPlilerin de aralarında bulunduğu grubun dün Kadıköyde attığı sloganlar kalleşlik, kanı bozukluktur. Bu alçaklığın bedelini yargı önünde ödeteceğiz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 29 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı