Demet Akalın'ın destek verdiği FETÖ'cü kadınlarda ByLock çıktı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın birçok davetine katılan şarkıcı Demet Akalın, FETÖ'den tutuklu kadınlara sahip çıkarak, bırakılmaları yönünde çağrıda bulundu. Demet Akalın'ın destek verdiği bu kadınların beşinde ByLock çıktı.

Gündem 08.05.2022, 20:34
Demet Akalın'ın destek verdiği FETÖ'cü kadınlarda ByLock çıktı

Şarkıcı Demet Akalın FETÖ üyeliğinden tutuklu bulunan kadınlara sahip çıktı. Twitter hesabından, Ceyda Nur Eroğlu, Aslı Ünlü, Hilal Sakman, Münire Akyol, Esra Yeşil ve  Şerife Sulukan için atılan twiti alıntılayan Demek Akalın, "Ülkenin önde gelen avukatlarını arıyorum ve işin takipçisiyim! Sarma yapmaktan hapis mi" diye yazdı. 
Demek Akalın bir başka twitinde de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığını etkiketleyerek, "Ne gerekiyosa yapmalıyız. Hiçbiri katil değil" dedi.

İşte o twitler:

6 KADINDAN 5İNDE BYLOCK VAR
Demet Akalının destek verdiği FETÖcü kadınların ortak özellikleri Edirneden yurtdışına kaçmaya çalışırken yakalanmış olmaları.  Tutuklu altı kadında örgüt içinde aktif olarak çalışıyordu. Ayrıca bu kadınların  beşinde, yapılan incelemeler sonucu ByLock olduğu tespit edildi. Telefonunda ByLock olmayan tek kişi Hilal Sakmandı. Hilal Sakman da örgüt içinde özellikle 15 Temmuzdan sonra aktif bir biçimde çalıştı ve kaçak FETÖcüleri evinde sakladı. 
Tutuklu bu altı kadından birisi olan Esra Yeşil örgüt hiyarerşisinde önemli bir görev olan Bölge Talebe Mesullerinin Sorumlusu olarak çalışıyordu. 
 

FETÖCÜLERDEN TEŞEKKÜR 
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın ünlüler için düzenlediği bütün davetlere katılan Demet Akalının FETÖ tutuklulara destek veren böyle bir paylaşım yapması dikkat çekti.  Yaptığı paylaşımların ardından FETÖcü hesaplar Demet Akalına teşekkür etti. 
Demet Akalına teşekkür eden bazı FETÖcü Twitter hesapları:

Odatv.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Şu an seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı