Ece Üner'in Kim Kardashian'a yaptığı gönderme sosyal medyada gündem oldu

Kim Kardashian'ın Ermenistan'ın Azerbaycan'da sivillere saldırmasıyla başlayan çatışmalar hakkında kullandığı ifadelere Ece Üner'in ana haberde gösterdiği tepki kısa sürede sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Gündem 29.09.2020, 13:24
Ece Üner'in Kim Kardashian'a yaptığı gönderme sosyal medyada gündem oldu

Kim Kardashianın Ermenistanın Azerbaycanda sivillere saldırmasıyla başlayan çatışmalar hakkında kullandığı ifadelere Ece Üner ana haberde tepki gösterdi.

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner, Ermeni asıllı Kim Kardashianın Azerbaycan ve Türkiye ile ilgili sözlerine yanıt verdi.

Kardashian, Azerbaycanın savaş propagandası için sosyal medyayı kullandığını öne sürmüştü.

Kardashianın paylaşımlarının ardından Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner, Ana Haber Bülteninin kapanışında Kardashiana yanıt vererek; "Kim Kardashianın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" ifadelerini kullandı.

Ünerin verdiği tepki kısa sürede sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Binlerce kullanıcı Üneri konuşmalarından ötürü tebrik etti. 

Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağda saldırıya uğradığını iddia ederek "Karabağı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz" dedi.

Kardashian ayrıca, "Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
banner51
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 20 Ekim 2020
İmsak 05:50
Güneş 07:14
Öğle 12:54
İkindi 15:53
Akşam 18:24
Yatsı 19:43