Eski bakandan sert açıklama... Namussuzlarla hesaplaşacağız

AK Parti ile ilgili çarpıcı bir çıkışta bulunan Faruk Çelik, "Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin" dedi.

Gündem 18.11.2021, 18:22
Eski bakandan sert açıklama... Namussuzlarla hesaplaşacağız

AK Parti hükümetlerinde 3 kez bakanlık, 5 dönem de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatını adeta yerden yere vurdu. Sözcüden Halil Ataşın haberine göre Bursa Kestel Çataltepe Sanayii Sitesi mağdurlarıyla düzenlen toplantıya katılan Çelik şunları kaydetti:

"Bursa Türkiyenin sayılı şehirlerinden biri. Ben gitmişim Urfaya. Doğru gönderdiler Urfaya, kim neden rahatsız olduysa bilemiyorum. Artık bu saatten sonra hiç kimse Aman birileri zarar görecek konuşmasın Faruk Çelik diye beklemesin. Çünkü benim de bir istiap haddim var. Ben bundan sonra her konuyu konuşacağım. Siyasetçisiniz, yüzleşmeden kaçıyorsanız sahtekarsınız. Bunun lamı cimi yok yani. Bunlar artık Bursada konuşulmalı."

"HEPSİ YANLIŞ YAPILMIŞ"

"Nerede hızlı tren? Ben yaptırdım ihalesini. 10 yıl oldu demiryolu Bursaya hala gelecek. Şehir hastanesini Yıldırımda yapacaksınız. Batıya yıkmayın her şeyi dedim. Hastaneyi götürdüler ucube bir yere koydular. Şimdi tam 2 katrilyonluk ihale yapıyorlar demiryolunu hastaneye ulaştırmak için. Hastanenin maliyeti ne kadar? 1 milyar. Yapılacak yolun maliyeti ne kadar 2 milyar, yazık değil mi bu milletin iki milyar lirasını çarçur ediyorsun. Projelerin bir tanesi değil ki, hepsi yanlış yapılmış."

Kaynak : Sözcü

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Asgari Ücrete Zam Ne Kadar Yapılmalı?
Namaz Vakti 30 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı