KIZ ÇOCUĞU OLAN SADECE SEDAT PEKER Mİ? YA BENİM KIZIM?

Süleyman Özışık, ''Bu süreçte anladım ki herkesin canı kendine, herkesin namusu kendine, herkesin kızı kendineymiş'', diyerek bir video yayınladı.

Gündem 13.06.2021, 23:23

Özışık videosunda yaptığı açıklamasında; Bu süreçte anladım ki herkesin canı kendine, herkesin namusu kendine, herkesin kızı kendineymiş.Kendi kızları için dünyayı yakacağını söyleyen Sedat Peker ve ona destek veren medyası, benim çocuklarımı sosyal medya bataklığında hedef haline getirdi., dedi.

SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMDİR?

1971 Iğdır doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Karsta tamamladı.
Ekonomik koşullardan ötürü  eğitimine devam edemeyince İstanbula gelerek çocuk yaşta iş hayatına atıldı. Vatani görevinin ardından hayali olan gazetecilik mesleğini icra etmek için Akşam Gazetesinde staja başladı.

3 yıl ücretsiz staj döneminden sonra Milliyet Gazetesinde göreve başladı ve 7 yıl burada görev yaptı.  2000 yılında ekonomik kriz gerekçesiyle Milliyet Gazetesindeki işine son verildi.

Bir süre bazı kurumlarda basın danışmanlığı görevini yürüten Özışık daha sonra ağabeyi Hadi Özışık ile birlikte internethaber.com isimli Türkiyenin ilklerinden sayılacak haber sitesini kurdu.

3 yıl sonra, yani 2005 yılında farklı bir proje hayaliyle sonsayfa.com isimli haber sitesini kurdu ve kısa sürede yüz binlerin okuduğu bir gazete haline getirdi.

2009 yılında tekrar kurucusu olduğu İnternethaber Yayın Grubunun başına geçti. 2013 yılında buradaki görevinden ayrıldı ve köşe yazıları, konferanslar ve televizyon programlarında yorumculuk yaptı. 

Uzun süre Türkiyenin nabzını tutan ve İnternethaber sitesinde etkili köşe yazıları yazan Süleyman Özışık, 2018 Ocak ayında Türkiye Gazetesinde de köşe yazıları yazmaya başladı.

2019 Eylül ayında nethaber.com sitesini hayata geçirdi. Kısa sürede hızlı büyüme gerçekleştiren haber sitesinin yönetimini gerçekleştirirken, köşe yazılarına devam etti.

Yorumlar (0)
30°
açık
Günün Anketi Tümü
Ek atama neden yapılmıyor?
Ek atama neden yapılmıyor?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:48
Öğle 13:16
İkindi 17:11
Akşam 20:33
Yatsı 22:13