Köfteci Yusuf sahibi kim? Köfteci Yusuf sahibi nereli? Köfteci Yusuf şubeleri nerede var?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıkladığı Köfteci Yusuf’un sahibi kim? Köfteci Yusuf şubeleri nerede var? Köfteci Yusuf sahibi nereli? Köfteci Yusuf kaç şubesi var?

Gündem 20.05.2021, 21:55
Köfteci Yusuf sahibi kim? Köfteci Yusuf sahibi nereli? Köfteci Yusuf şubeleri nerede var?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylunun "Bursada Köfteci Yusufa çökmeye çalışıyorlar. Operasyonu başlattım" sözleri sonrası Köfteci Yusuf sahibi kim, Köfteci Yusuf şubeleri nerede var? soruları sorulmakta.  Bakan Soylu, yaptığı açıklamada, “Balkanların en büyük mafyası Türkiyedeydi, yakaladık. Dava dilekçelerinde ifade ettim bir takım muamma işler var. Savcı beni çağıracak. Biz namusumuzu bu işte kazanmadık. İftiraların yalanların, birtakım operasyonları karşısında kalabilirsiniz. Allah iftiradan korusun. Tekrar söylüyorum hayatımda en nefret ettiğim mafya tipi yapılanmalardır. Bunları silip süpürmek bizim namusumuzdur. Bursada Köfteci Yusufa çökmeye çalışıyorlar. Operasyonu başlattım, hepsi var. İstanbulun başlangıcını bilmiyorum ama operasyona çeviren benim.” dedi.

Köfteci Yusuf sahibi kim? 
Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznikte kuruldu. 24 yıldır Türkiyede faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiyenin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursada 33, İstanbulda 53, Ankarada 11, İzmirde 16, Balıkesir ve Samsunda 7 Aydına 4, Antalyada 5, Afyonkarahisar, Denizli, Konya, Yalova, Kocaeli ve Muğlada 3, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Sakarya ve Tekirdağda 2, Isparta, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehirde 1er tane olmak üzere toplam 181 noktada hizmet vermektedir.

Bursa Yenişehirdeki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasapımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir. Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Türkiyenin En İyi 10 Yol Lokantası sıralamasında birinci seçilerek, Türkiyenin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Köfteci Yusuf sahibi Yusuf Akkaştır. Köfteci Yusufun sahibi Yusuf Akkaş Bursanın Kızılhisar köyünde dünyaya geldi. İlk ticaret hayatına köy kıraathanesinde başladı. Yusuf Akkaş ilk işyerini 1996 senesinde İznikte açtı. Yaptığı köftelerin lezzeti yayılmaya başladıkça Yusuf Akkaşın da müşteri sayısı aynı oranda arttı. 2 yıl sonra yani 1998 yılında işlerini büyütmek isteyen Yusuf Akkaş ilk olarak 600 kapasiteli bir restoran açtı. Ardından kısa sürede şube sayısını arttırdı. Çevre illerde de restoranlar kurdu. Şuanda Türkiyenin birçok şehrinde şubesi bulunmaktadır.

Köfteci Yusuf şubeleri nerede var?
Bursada 33,

İstanbulda 53,

Ankarada 11,

İzmirde 16,

Balıkesir 7,

Samsun 7,

Aydına 4,

Antalyada 5,

Afyonkarahisar 3,

Denizli 3,

Konya 3,

Yalova 3,

Kocaeli 3

Muğlada 3,

Bilecik 2,

Eskişehir 2,

Kırklareli 2,

Ordu 2,

Kırıkkale 2,

Manisa 2,

Sakarya 2

Tekirdağda 2,

Isparta 1,

Çanakkale 1,

Kütahya 1,

Çankırı 1,

Amasya 1,

Burdur 1,

Düzce 1,

Edirne 1,

Aksaray 1,

Nevşehir 1

Kırşehirde 1

Yorumlar (0)
21°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 18 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:25
Öğle 13:10
İkindi 17:10
Akşam 20:46
Yatsı 22:37