Mert Yaşar, Özlem Zengin'e Ne Dedi? Avukat Mert Yaşar'ın Çirkin Paylaşımına Büyük Tepki!

Avukat Mert Yaşar'ın Özlem Zengin'e sosyal medyadan hakaretine sert tepki geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e ağır hakaret içeren paylaşım yapan Mert Yaşar hakkında Adalet Bakanlığı da AK Parti'li disiplin soruşturması başlattı.

Gündem 23.02.2021, 21:45
Mert Yaşar, Özlem Zengin'e Ne Dedi? Avukat Mert Yaşar'ın Çirkin Paylaşımına Büyük Tepki!

Avukat ve arabulucu olan Mert Yaşarın Özlem Zengin hakkında çirkin paylaşımı üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da Mert Yaşarın yakalanması için emniyete talimat yazdı.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada "AK Parti Grup Başkanvekili olarak, bir kadın olarak çok sistematik saldırıya uğruyorum. Bu, yaklaşık iki aydır devam ediyor." dedi.

ARABULUCULUKTAN ÇIKARILABİLİR! 

Adalet Bakanlığı, avukat ve arabulucu Mert Yaşar hakkında Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca disiplin soruşturması başlatılmasına karar verdi. Bu disiplin soruşturmasının tamamlanmasının ardından Arabuluculuk Kurulu, Yaşarın arabuluculuktan çıkarılıp çıkarılmamasına hükmedecek. Ayrıca Bakanlık, Yaşar hakkında İstanbul Barosunca disiplin soruşturması başlatılması için de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yazı gönderdi.

MERT YAŞAR ÖZLEM ZENGİNE NE DEDİ?

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (0)
11°
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak 06:01
Güneş 07:25
Öğle 13:21
İkindi 16:31
Akşam 19:06
Yatsı 20:25