Öldürülen PKK'lı terörist HDP milletvekili Semra Güzel'in sevgilisi çıktı

Adıyaman kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından 29 Nisan 2017'de düzenlenen operasyonda öldürülen terör örgütü PKK mensubu Koçero Meleti kod adlı Volkan Bora'nın, HDP vekili Semra Güzel ile yakın ilişkisini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Gündem 08.01.2022, 22:34
Öldürülen PKK'lı terörist HDP milletvekili Semra Güzel'in sevgilisi çıktı

Gazeteci Ceyhun Bozkurt, HDP vekili Semra Güzelin 29 Nisan 2017 tarihinde TSKnın, Adıyaman kırsalında düzenlediği operasyonda öldürülen PKKlı terörist Volkan Bora ile çekilmiş samimi fotoğraflarını paylaştı. Güzelin, Değer Ailesi kontenjanından vekil yapıldığını belirten Bozkurt, "Bora isimli teröristin üzerinden çıkan fotoğraflarda, Bora ile Güzel’in Irakın kuzeyindeki terör kamplarında çekilmiş samimi pozları vardı. Yani fotoğrafların bize anlattığına göre, PKK’lı terörist Bora ile Güzel sevgiliydi." ifadelerini kullandı.

Adıyaman kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından 29 Nisan 2017de düzenlenen operasyonda öldürülen terör örgütü PKK mensubu Koçero Meleti kod adlı Volkan Boranın, HDP vekili Semra Güzel ile yakın ilişkisini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Superhaber yazarı Ceyhun Bozkurt, PKKnın örgüt içinde kültleşmiş kurallarından birisi haline gelen Değer Ailesine vurgu yaptığı köşe yazısında, "Bu kurala göre, ölen teröristlerin yakınları, ailesinin bir değer ürettiğine inanılmakta. Bu çerçevede de terör örgütü, Değer Ailesi diye tanımladıkları kendilerine yakın kişilere, çeşitli anlamlarda destekler sunmakta, önlerini açmakta. Örneğin siyasi ayak olan partinin yönettiği belediyeler ve sözde STK’lar üzerinden para destekleri, istihdam sağlama vs. var." ifadelerini kullandı.

HDPLİ VEKİL İLE TERÖRİSTTEN SAMİMİ POZLAR

2017deki operasyonun detaylarını paylaşan Bozkurt, "Güvenlik güçleri, her operasyonda olduğu gibi bu operasyonda da ölü ele geçirilen teröristlerin üzerinde arama yaptı. Aramalarda bazı evraklar, malzemeler vs. ele geçti. Volkan Bora isimli teröristin üzerinde yapılan aramada ele geçirilenler arasında bazı fot

"HDPLİ VEKİL PKKLI TERÖRİSTLE SEVGİLİYDİ"

Fotoğraflara göre, ikilinin sevgili olduğunu belirten Bozkurt, "Volkan Bora isimli teröristin üzerinden çıkan fotoğraflarda, Bora ile Semra Güzel’in Irak’ın kuzeyindeki terör kamplarında çekilmiş samimi pozları vardı. Yani fotoğrafların bize anlattığına göre, PKK’lı terörist Volkan Bora ile Semra Güzel sevgiliydi." dedi.

DOKUNULMAZLIK DOSYASI TBMMDE

Öte yandan geçtiğimiz hafta aralarında HDP Eş Başkanı Pervin Buldanın da bulunduğu 28 vekil hakkında hazırlanan 40 dokunulmazlık dosyası TBMM Başkanlığına sunulmuştu.

Listede yer alan isimler arasında teröristlerle boy boy fotoğrafları yer alan Güzel de yer alıyor.

GENELGÜNDEM

Yorumlar (1)
recep 1 hafta önce
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SÖZÜN BİTTİĞİ YER ATEŞİM BOL OLSUN İNŞALLAH RABBİM KIYAMETE KADAR MEZARINDA YATAMAZ BU VE BU GİBİLERİ
Günün Anketi Tümü
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Öğretmen maaşı şu şartlarda en az ne kadar olmalı?
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı