Ağrının eski Valisi Musa Işın, attığı tweet ile hırsızlığın arazi değişimlerine ve hırsızlıklara değindi.
Musa Işın’ın hırsızlık imalı Tweetlerine Milletvekili Cesim Gökçe ise Basın ve STK’ların ortak olduğuna değinerek cevap verdi.

İŞTE  MUSA IŞIN’IN TWEETLERİ

1-Ben de buradan Tarım Bakanlığının dikkatini çekiyorum; arazi toplulaştırılması adı altında kıymetsiz arazilerini çok yüksek değerli hazine / mera ile değiştirenler oluyor. Bu da düpedüz hırsızlıktır. Okus-fokusla beytül mala el uzatılmasına izin verilmemeli. 2-bu arazi toplulaştırma cinzgözlüğü ile 50 bin TL değerindeki arazilerin devletin 1 milyon TL değerindeki arazisiyle değiştirilmesine izin verirsek, -40 derecede 4-5 bin TL ile sınırlarda bizim için nöbet bekleyen asker/ polis burada da ötede de hesap veremeyiz.

VEKİLDEN CEVAP:
Milletvekili Cesim Gökçe ise Musa Işın’a bu Tweetler ile cevap verdi. Burdan söylüyorum ki temsil adı altında 2 milyonu evinde yiyenler beytülmale hırsız ellerini uzatmış oldular. Tarım reformunda hokuz pokuz kimin görevli olduğu dönemde yapılmışsa işte o hırsız el hesap verecek. Gazetecilere, STK’laa ve Derneklere milletin parasını peşkeş çekenler, kimin parasıyla ulufe dağıttılar. Allahtan korkmayan beytülmal hırsızları bunlar.

BASIN VE STK’LAR ZAN ALTINDA

Şimdi herkesin merak ettiği 2 milyonu Ağrı’da hangi Gazeteciler, STK’lar ve dernekler yedi. Sayın vekil kimleri kast etti. Bu itham ile birlikte hangi Gazeteci, STK ve Dernekler açıklama yapmak zorunda kalıp aklanmak için itiraz edecek hep birlikte göreceğiz…