Ajanskamu Net- Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar; ‘Birde devlet bu sapık ve canileri besleyecek. İdamsa idam, kimyasal hadımsa, kimyasal hadım. Bu milletin vergilerinden alınan paralarla bu canileri beslemeye değmez’ dedi.


Bayraktutar; Ülkemizde uzun zamandan beri bir kırılmanın oluştuğunu, hastalıklı ruhların değerlerimize de tecavüz ettiğini görüyoruz. Zihniyetlerini sapıklık bürümüş, haysiyet yoksunlarının yaptığı bu saldırılar, kabul edilemez. Kadına şiddet, çocuklara tecavüz, hayvanlara zülüm, dinsiz, inançsız, vicdansız, ahlaksız kişinin özelliğidir. 


Çocuklarımıza şefkat gerekir, kadınlarımıza saygı ve hürmet, 
Hayvanlara karşı ise vicdanlı olmamız gerekir. 
Bu özellikler meziyet değil, olması gerekenlerdir. 


Bugün Ülkemizin bir çok yerinde haberler almaktayız. Bir kaç yıl önce paramparça edilen Özgecan Arslan,Münevver Karabulut,Hande Kader cinayetleri sonrasında caydırıcı kararların alınmaması, cinayetlerin devamlılığı hususunda bir çaydırıcılık taşımıyor. 


Tecavüz eden bir caniye, hakim iyi hal indirimi verebiliyor. Artık Türkiye’de bunların konuşulmasını istemiyorsak, çaydırıcı derecede cezaların getirilmesinin şart olduğunu düşünüyoruz. 
Devletimizden istediğimiz ise  idam ve hadımın hızlı bir şekilde getirilmesidir.