Memur-Sen Mersin İl Başkanı Abdulla Çelik,Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın'ı sosyal medya hesabından uyararak ''Yeter artık durun''dedi.
Tarsus İlçesi'nde önce gerçekleşen sonra Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın'ın müdahalesi ile iptal edildiği iddi edilen tayinler ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Çelik şu ifadeleri kullandı;Müsteşarımız duyuruyu yaptı ama Tarsus İlçemize sağlık özrü ile atanan 3 şube müdürünün çıkmış kararnamelerini hakkı ve hukuku çiğneyerek iptal ettiren milletvekili adamını korumak için 513 kişiyi nasıl engelleyecek merak ediyoruz.
Şube Müdürlerinden birinin tayini K.Maraştan Tarsusa çıktı,
ilişiğini kesti,
yolluğunu aldı,
evini tuttu ama 
“milletimize hizmet için burdayız” diyen Cumhurbaşkanımızın aksine “burda benden habersiz adım dahi atılamaz”mantığıyla bir milletvekili tarafından iptal ettirildi.
Diğer Şube Müdürü ise
trafik kazası sonucu felç olan ve yatağa bağımlı eşinin yanında kalabilmek için tayin istiyor.
Tayini Tarsusa çıkıyor.
Ama aynı milletvekili raporla durumu tespit edilen ve insan olan herkesin yüreğini titreten bu olaya rağmen yine atamayı iptal ettirtiyor
-Sonuncu Şube müdürü ise boş olan Tarsus’taki şube müdürlüğü kadrosuna %80 engelli özrü olan ve mahkeme yoluyla vasi kararı bulunan kardeşinin yanına özür grubundan tayin istiyor, tayini çıkıyor.
Ama yine aynı milletvekili 3.defa tamamen keyfi olarak bu tayini de iptal ettiriyor
ek ortak noktaları Tarsus olan ama üçünü de aynı milletvekilinin mağdur ettiği birbirinden ayrı dünya görüşlerine sahip;
Üç farklı insan,
Üç farklı hayat hikayesi,
Üç farklı tayin...
 Sayın @alicumhurtaskin 
Yeter artık insanları mağdur ettiğiniz,
Durun...!