Cemal Bolgi’nin açıkladığı projeler üyeler tarafından benimsendi. Saha gezilerinde büyük bir teveccüh ile karşılanan Başkan Adayı Cemal Bolgi yarışı önce götürüyor.

 

      Cemal Bolgi Eğitim Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şubenin en güçlü başkan adayı olarak yola çıktı.

      Kayseri Eğitim Bir-Sen Şube başkanlığı için “Herkes İçin Eğitim Bir-Sen” sloganı ile yola çıkan Cemal Bolgi, sendikada değişim rüzgârları estirmeye başladı.

 

      Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesinde Ekim ayında yapılması beklenen  Olağan Şube Genel Kurulu öncesi adaylığını açıklayan Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Cemal Bolgi, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

     “Duruş sendikacılığı Kayseri’de küllerinden yeniden doğacak ve öze dönüşünü, değerli üyelerimizin sandıkta göstereceği iradeyle gösterecektir. Kayseri’de Eğitim –Bir- Sen eğitime verdiği güçle anılacak, geleceğin inşa ve ihyasında can bulacaktır. 

       Yolculuklar güzel insanlarla yapılırsa güzeldir. Bu kutlu davanın savunucusu, hizmet sendikacılığının icracısı ve hizmetkarı olacak.  Kayseri tabanını kucaklayacak ve projelerimizin 9800 üyeye sirayet etmesine vesile olacak. Kurucu Genel Başkanımız rahmetli Mehmet Akif İnan’ın şiirsel bir duruş olarak baktığı ve zor zamanlarda kurulan gerçek ruhunu, bulunmuş olduğumuz çağda yeniliklerle yeni ufuklara taşıyacak olan bu güzel ekip tüm Kayseri’ye ve eğitim camiasına hayırlı uğurlu olsun. İstişare, birinci ilke olacak, bu davanın tabanını oluşturan, emek vermiş, zor zamanlarda bayrağı taşımış olan akil insanlar kılavuzluğunda, hizmet sendikacığı Kayserimizde küllerinden yeniden doğacaktır.

Zaman yeni şeyler söyleme zamanı.”


KAYSERİ İÇİN DEĞİŞİM ZAMANI. HERKES İÇİN EĞİTİM-BİR-SEN