Eğitim Bir Sen Kütahya Kütahya Şube Başkanı Kamil UÇAN Kütahya İşkur İl Müdürlüğüne atandı.


Kütahya Eğitim-Bir-Sen'de görev değişikliği Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Kamil Uçan'ın İŞ-KUR Kütahya il Müdürü olarak atanmasının ardından Şube Başkanlığına 3 yılı aşkın bir süredir Şube Basın iletişim Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Fatih Köse seçildi.

10 yıla yakın bir zamandır Şube Başkanı olarak görev yapan Kamil Uçan, "Şubemiz Türkiye'nin en köklü ve en özel şubelerinden biridir, ilk günden itibaren kuruluş gayesine uygun olarak fedakar ve ehil yöneticilerin elinde muazzam bir gelişim gösteren sendikamıza hizmet etmenin, bu güzide insanların arasında olmanın onurunu yaşadım.

Bu süreçte özverili çalışmalarıyla sendikamızı zirveye taşıyan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Herşeyin bir sonu olduğu gibi biz de bugün bir yol ayrımına geldik. Her daim sürecek olan davamıza farklı bir konumda hizmet etmek üzere ayrılıyorum. Bayrağı yeni ufuklara taşıyacağına inandığım arkadaşlarıma bırakırken gözüm arkada kalmayacak.

Yıllardır birlikte çalıştığımız ve şube basın iletişim başkan yardımcılığı görevini yürüten Fatih Köse kardeşim şube yönetimimizin oy birliği ile şube başkanlığına seçildi. Kendisine ve yönetime üstün başarılar dilerim" dedi. Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen Fatih Köse, "Öncelikle Kamil Uçan başkanımıza ve sendikamızın kuruluşundan bu güne bu görevi yürüten başkanlarımıza emekleri için şahsım ve teşkilatımız adına teşekkür ediyorum.

Bu görevi şahsıma tevcih eden değerli arkadaşlarım teşekkür ediyorum. Kuruluş gayesine uygun olarak bu güne kadar nasıl çalıştıysak bu günden sonra da aynı şekilde çalışmak, hizmet etmek üzere bu görevi Allah'ın yardım ve inayetiyle sizlere güvenerek kabul ettim." diye konuştu. Görev değişiminde daha sonra plaket takdim edildi.

(Ege Basın Grubu) Hakimiyet Ege