Fuat Uğur bugün "Bakın yine yazıyorum, sonra ağlaşmayın" başlıklı yazısında 15 Temmuz'dan aylar önce yazdığı gibi yine uyardı.

İşte Fuat UĞUR'un o çok ses getirecek yazısı;

Epeydir “Meğer Fuat Uğur darbenin geldiğini, nasıl hazırlık yapıldığını, devletin FETÖ’yü izlediğini ve suçüstünde yakalayacağını daha önceden yazmış. Madem devletin haberi vardı neden engellemedi? Ödüllük habermiş, hay Allah nasıl da atlamışız” diye koro hâlinde ağlaştığınızı izlediğim için bu uyarıyı baştan yapayım dedim.

Sadece darbeci FETÖ değil, CHP ve HDP içindeki FETÖ’cüler, Meral Akşener ekibi ve medyadaki tüm kriptolar 15 Temmuz’da kallavi bir kazık yediler. Şimdi yeni kendilerine gelmiş “Acaba bu kazığı nasıl çıkartırız da suçu FETÖ yerine devlete yıkarız” telaşı içindeler.

Geçti Bor’un pazarı.

Bakın yine izleniyorsunuz ve ben yine kaynağımı açıklıyorum; her zamanki gibi Ümit Akdemir. Boşuna “Bilgileri devletin istihbaratından alıyor gibi zevzekçe konuşmayın” diye söylüyorum bunu.

Hatırlayacaksınız, darbe girişiminin hemen ardından teröristbaşı 14 Ağustos’u işaret etmişti. Herkes bu işarete atladığı sırada Ümit Akdemir yine bu köşeden şöyle demişti:

“Fetullah şimdilik bir şey yapamaz. Psikolojik savaş veriyor. Örgüt 6 aya kadar yeni bir plan üzerinde düşünemez.”

BAHARI BEKLEYEN ÇAKALLARIN BEKLEDİĞİ ŞİFRELER

Aradan 6 ay geçti ve Ümit Akdemir FETÖ elebaşının yeni planlarını çözmeyi başardı. Bunun için FETÖ içindeki istihbarat kaynaklarını yoğun biçimde harekete geçirdi. Önce tabana yayılan fısıltıları derledi. Herkes “Baharı bekleyin” demekteydi.

İşin ilginç yanı baharı bekleyen kumruların çeşitliliğiydi. Misal Meral Akşener grubu aynı heyecandaydı.

Beklenen şifreler elebaşı Fetullah Gülen’den geldi çünkü.

Meczup, “Değişik grupların” iştirak edeceği bir kalkışmadan söz ediyor son konuşma videosunda. Verdiği işaretler tabandaki “Bahar heyecanı” ile örtüşmekte.

...

FETÖ’NÜN BAHAR PLANINDA CHP’NİN YERİ

Ümit Akdemir “İşaretlerin genel manası çok açık” diyor. Bahar gelecek, saklanan tohumlar ortaya çıkmaya başlayacak, karbondioksit, güneş, enerji, yağmur, toprak ve gübre gibi “diğer unsurlar”ın desteğiyle süreç kısa sürede bitecek.

Tohum FETÖ, diğer unsurlar da aşağıdaki gibi. Kotarılmak istenen yeni kalkışma planı şu:

1-CHP Başkanlığa karşı çıkma bahanesiyle halkı sokağa çağıracak.

2-Buna örgütler ve HDP destek verecek, ikinci bir gezi kalkışmasının fitili ateşlenecek.

3-Terör örgütleri eylemciler arasında bombalar patlatacak, sonuç MİT’in üstüne atılacak.

4-“Bunlar hep Erdoğan’ın yüzünden oluyor” propagandası yapılacak.

5-Son olarak saklanmış tohumlar ortaya çıkmaya başlayacak; FETÖ kripto kuvvetleri.

CHP’YE VE İÇLERİNDEKİ FETÖ KRİPTOLARINA SON UYARI

Şimdi yine yazıyorum ve bu kez işin içinde CHP’deki FETÖ’cüler de var, MHP muhalefeti adı altında bir türlü iflah olmayan Meral Akşener ekibi de. Hem de baştan itibaren. Kendinize gelin ve bir an evvel FETÖ ile ilişkinizi bitirin.

Çünkü sizlerin ve birtakım örgütlerin arasına sızan FETÖ’cü Kriptolar bu kez sizleri hakikaten felakete sürükleyecek. Bu kriptoları biliyorsunuz. Bir an evvel temizleyin.

Tüm CHP, HDP, Meral Akşener ekibi ve çeşitli örgütler içindeki kriptolar takip altında.

Aynen geçen nisan ayında yazdığım gibi altını çizerek söylüyorum.

“Devlet sizi izliyor ve suç işlemenizi bekliyor. Tavukları tarda sayacak, haberiniz olsun.”

Laf dinlemiyor, kazığı yedikten sonra da zırlıyorsunuz.

Bu yüzden köprüden önceki son çıkıştır bu. Uyarımı dinlemediğiniz takdirde sizi bekleyen uçurum.

Demedi demeyin.

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Not: Gazeteci Fuat Uğur 15 Temmuz darbe girişiminden çok önce "Cemaatçi askerlere son uyarı: Tavuk ‘tar’da sayılır!" ve "Cemaat’in “Hususiler”i darbe için Ankara’da toplandı" başlıklı iki yazı kaleme almıştı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.