Hyundai, yaz tatili öncesinde sürücü belgesini ilk kez alanlara, yeni mezun öğrencilere, öğretmenlere, sağlık çalışanlarına, adalet ve yargı mensuplarına özel avantajlar sunuyor. 

Hyundai, yeni imkanları devam ediyor. Türkiye’de de hizmetlerine ara vermeden devam eden Hyundai, haziran ayında geçerli olmak üzere çok özel bir kampanya daha hazırladı. Hyundai, kampanyaya göre; B sınıfı sürücü ehliyetini 2017’de alan kişilerin yanı sıra, üniversitelerin 4 yıllık ya da 2 yıllık lisans veya ön lisans programlarından 2016 ve 2017 yılı içerisinde mezun olan kişilere mevcut kampanyaların haricinde yüzde 2 indirim yapıyor.

 

ÖZEL İNDİRİMLER

Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet ve özel okullarda çalışan ya da bu görevlerinden emekliye ayrılmış öğretmenler de yüzde 2’lik indirimden yararlanabilecek. Hyundai i10, i20 ve i30 modellerinde geçerli olacak bu kampanyada, tıp doktorları, diş hekimleri, hemşireler, veterinerler, eczacılar, özel ve devlet hastanelerinde çalışan kadrolu sağlık personelleri de yararlanmış olacak. Vergi levhasına sahip kişiler, şirketler ve Çiftçi Belgesi’ne sahip kişiler ise Hyundai H100 modelinde aynı avantajlardan yararlanabilecek.

 

YENİ FIRSATLAR!

Hyundai’nin tüm bu üstün avantajlarından hakimler, savcılar, avukatlar ve noterler gibi meslek grupları da yararlanma imkanı bulacak. Ayrıca haziran ayının sonuna kadar geçerli olacak satış fırsatları dahilinde, A segmentinin lideri i10, 12 bin lira kredi için 12 ay 0 faiz ve ayrıca 2 bin 500 liraya varan indirim ile satışa sunuluyor. Hyundai i20’nin benzinli ve dizel tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 15 bin lira, 15 ay için yüzde 0 faiz imkanı sunulurken, C segmentinin yeni oyuncusu i30 ise 40 bin lira, 36 ay için yüzde 0,99’dan başlayan kredi veya 3 bin 500 liraya varan takas indirimi seçenekleri sunuluyor.

VATAN GAZETESİ

kamu haber, kamuajans, Kamudan haberleri ve gelişmeleri  Ajanskamu farkıyla aktarmaya devam edeceğiz.

Ajans kamu Haber/ www.ajaskamu.net