Karabük’te yarın okullar tatil mi? Bolu kar tatili için ilde yaşayan öğrenciler ve veliler araştırma yapıyor. Karabük Valiliği kar tatili açıklaması için bekleyiş sürüyor. Karabük kar tatili var mı? 11 Şubat Karabük’te yarın okullar tatil mi sorusuna vatandaşlar yanıt arıyor. Karabük Valiliği tatil açıklaması için öğrenciler tarafından sorgulama yapılıyor.

Karabük’te yarın okullar tatil mi? Bolu kar tatili için ilde yaşayan öğrenciler ve veliler araştırma yapıyor. Karabük Valiliği kar tatili açıklaması için bekleyiş sürüyor.  Karabük kar tatili var mı? 11 Şubat Karabük’te yarın okullar tatil mi sorusuna vatandaşlar yanıt arıyor. Karabük Valiliği tatil açıklaması için öğrenciler tarafından sorgulama yapılıyor.

Karabük'te okullar tatil mi?
Karabük ve ilçelerinde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle gece yaşanacak don olayı sonrası yarın okullarda eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildi.

Karabük Valisi Fuat Gürel, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları ve yaşanacak don olayı nedeniyle merkez ve ilçelerdeki tüm okullarda eğitim ve öğretime yarın (10 Şubat Pazartesi) bir gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Açıklamada, "Kamuda görev yapmakta olan hamile ve engelli çalışanlar da idari izinli sayılacaklardır" denildi. Bugün kar tatili yapan Karabüklü öğrenciler 11 Şubat Salı yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Karabük’te yarın okulların tatil edilip edilmediğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.