Ajanskamu-Özel Haber Tartışmaların gündeminde yer alan ve skandal uygulamalarla gündemden düşmeyen Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gizli belgeleri sızdıran köstebekler kim? Ortaya Çıktı. 

Eğitim Bir Sen tarafından dün protesto edilen Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem KOCA hakkındaki skandal iddialar bitmek tükenmek bilmiyor.

Eğitim Bir Sen Mersin Şube Başkanı Abdulla ÇELİK'in kamuoyunun gündemine taşıdığı Personelin gizli bilgilerini basına servis etmek, devletin aracını şahsi işlerinde kullanmak, akçeli işler, mobbing, şantaj ve baskı, Fetöden açığa alınmış isimleri şube mdüürü yapma ve kadrolu şube müdürlerini başka ilçelere göndermek...vb gibi daha birçok usulsüzlük ve skandalla ismi anılan ve halen soruşturma geçiren Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem KOCA adına Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro imzalı bir açıklama yayınlandı. İddiaları tek tek inkar etti..

Mersin Şube Başkanvekili Ertuğrul YILDIZ hakkında terör örgütü üyesi ya da ilişkisi olmadığı halde ilişkliymiş gibi bir haber yaparak İtibar Suikasti yapılan bir haber bir haber sitesine yaptırıldı. Haberin içeriğinde ise Ertuğrul YILDIZ ile ilgili özlük dosyasında yer alan Devletin Gizli ibareli bir belgesi iliştirilerek basına servis edildi. 

İnternet sitesinde kurgulanan haberde Ertuğrul YILDIZ ve Sendikası Eğitim Bir Sen karalanarak  Eğitim Bir Sen camiası hdef haline getirilmeye çalışıldı. Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Abdulla ÇELİK devletin gizli belgelerini, İstikbal hesaplArı yapan İl Müdürününü görev yaptığı İl Müdürlüğünden kim tarafından sızdırıldığı sorusuna  İl Milli Eğitim Müdürü özrü kabahatinden büyük bir açıklama ile çocukların bile inanamayacağı bir cevap vererek "ben yapmadım" dedİ. 

Bugün İlginç Bir Gelişme yaşandı. 

Hakkında on yıllar önce DGM tarafından bir soruşturma yapılıp hiç bir şey bulunamamış olan Eğitim Bir Sen Şube Başkanvekili Ertuğrul YILDIZ sosyal medya hesabından devletin gizli belegelerini servis edildiği internet sitesinin yaptığı haberleri Wahtsap gruplarına yayarak karalama kampanyasına alet olan isimlerin kim olduğunu açıkladı ve görüntüler yayınladı. 

İşte O paylaşaım 

Mersin Mem İl Müd.Yard. ve Şube müdürvekili @emreduru33 @MikailEREN33 şahsımla ilgili GİZLİ ibareli belge ve haberi neden paylaşmışlardır?Özlük dosyamdan bu belge hangi alçaklar tarafından alınıp basına servis edilmiştir? @hmzaydg @ziyaselcuk @lutfielvan @aliihsansu_

 

Ertuğrul YILDIZ'ın İsmini verdiği İl Müdür Yardımcısı Emre DURU ve Mikail EREN'İn Kamudanhaber adlı sitede yayınlanan belgeyi içeren mesnetsiz haberi bu isimlerin niçin paylaştığı ise cevabını bekleyen bir soru olarak ortada duruyor.

www.ajanskamu.net