04.12.2017 tarihiyle Bugün bazı gazete ve internet sitelerinde yayınlanan haberlerde sitemiz ajanskamu.net’in ismi de geçirilerek ilgili haberdeki kişi ve kurumlarla ve internet siteleri ile bağı varmış gibi asılsız iddialarda bulunularak sitemizin Fetö ile irtibatı varmış gibi bir algı operasyonu yapılmaktadır.

Bahse konu haberdeki kişi, kurum ve internet siteleriyle hiçbir bağımız ve alakamız bulunmamakta olup, sitemizin sahibi ve diğer sitelerle bağlantısı olduğuna dair iddiaların tamamı yalan ve karalama kampanyasından ibaret olup sitemizin kişilik haklarını , onur ve saygınlığını zedeleyici nitelikte mesnetsiz birer iftiradır.

Söz konusu haberde  sitemizin isminin de geçirilerek “iddia ediliyor” şeklinde servis edilen haber belli çevreler tarafından servis edilerek ne amaçla sitemizin isminin dahil edildiğini ve iftira atılmak istendiğini açıkçası merak etmekteyiz.

Yerli ve Milli duruşuyla yaptığı yayınlardan ötürü Fetöcülerin hedefindeki bir site olan ve fetöcü terör örgütü yayın organları tarafından açılan davalar ve tehditlerle uzun zaman mücadele etmiş olan bir site olan Ajanskamu. netin ismini bu şekilde bir haber içinde geçirerek itibarsızlaştırmaya çalışmak oldukça düşündürücüdür.

Bu haberde sitemizin isminin  geçirilmesinin ardında nasıl bir hesabın yattığı da önümüzdeki zaman diliminde elbet belli olacaktır. Çamur at izi kalsın şeklinde sitemize yapılan bu adi ve şerefsizce saldırıyı kınıyoruz.

2011 yılından beri doğru ve tarafsız habercilik yapan, yaptığı yayınlarla fetöcülerin hedefi haline gelen, birçok kez Fetö terör örgütüyle ilgili yaptığı cesur haberler nedeniyle terör örgütü üyelerinin açtıkları davalara ve tehditlere maruz kalan sitemiz hakkında Fetö ile irtibatı varmış gibi bir karalama kampanyası yapanlar hakkında gereken hukuki süreçleri başlatacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Bu muhteris iftiracılar bu yaptıklarının hesabını hukuk önünde vereceklerdir. 

Bugün bahse konu haberde sitemizle bağlantı kurulmaya çalışan bu asılsız haber, başta basın Kanununa, basın meslek ilkelerine aykırı, kişilik haklarını haksız ve mesnetsiz şekilde zedeleyici , vicdan ve ve hakkaniyetle bağdaşmayan, kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla değil hasmane bir tutumla, sitemizin adının da geçirilerek fetö ile bir bağı kurulmaya çalışılmıştır.


Haberi yapan ve yayınlayanlar hakkında her türlü yasal yollara başvuracağımızı kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz ederiz.
​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Ajanskamu.net