SON SÖZÜ MİLLET SÖYLEDİ; HOŞGELDİN YENİ TÜRKİYE!

Dostlarım, Dava Arkadaşlarım! Nihayet
aydınlık geleceği ile daha güçlü ve daha demokratik bir Türkiye'nin ilk adımı atıldı. Milletimiz Yeni Türkiye'ye #EVET diyerek bu sayede ülkemiz üzerinde oynanan oyunları da bozdu.
Referandum sonucunun EVET ile sonuçlanmasından dolayı Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a, gösterdikleri gayret ve destek nedeniyle AK Parti Genel Başkanı Sayın Binali YILDIRIM'A, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ'ye ve BBP Genel Başkanı Sayın Mustafa DESTİCİ'ye teşekkür ederim. Görüldüğü üzere aziz milletimiz kendi kararını vermiş, sağduyusu ve gelişmiş demokrasi kültürü sayesinde EVET sonucu ortaya çıkmıştır. Bu sonuç aynı zamanda aylardır içişlerimize karışma hadsizliğinde bulunan ve HAYIR çığırtkanlığı ile densizlikte sınır tanımayan Batı ülkelerine de iyi bir cevap olmuştur. Değerli Dava Arkadaşlarım;
Bu sürece gelinene kadar gece gündüz demeden canla başla çalışan, ter akıtan, kapı kapı dolaşıp "Memur-Sen'e Davet, Tercihimiz Evet!" diyerek çaba gösteren, defalarca ziyaret ettiğimiz Türkiyemizin tüm güzel şehirlerinde bizlerle birlikte sahada olan coşkulu Memur-Sen ve Sağlık-Sen teşkilatlarımıza da ayrıca sonsuz teşekkürler ediyorum. Memur-Sen bu süreçte inanılmaz bir performans ortaya koyarak Sayın CumhurBAŞKANımızın kamuoyu önünde de ciddi iltifatlarına muhatap olmuştur. Bu vesile ile başta Genel Başkanımız Ali YALÇIN olmak üzere tüm Memur-Sen kadrolarımızı şahsım ve Genel Merkezim adına tebrik ederim. Saygıdeğer Şube Başkanlarım, Şube Yönetim Kurulu Üyelerim, İlçe ve İşyeri Temsilcilerim, Kıymetli Üye kardeşlerim ve her birinizin çok değerli aileleri; "EVET" çalışmalarımızda gösterdiğiniz gayretten ötürü sizlerle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız!