Ajanskamu Net- Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin torunu Mehmet Beyazıt Doludizgin ve oğlu Fatih Süleyman Doludizgin, geçtiğimiz günlerde cemaatin merkezi tarafından tüm kurslara gönderilen yazıya ilişkin açıklama yaparak 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve AK Parti'yi destekleyeceklerini belirttiler.

Süleyman Hilmi Tunahan'ın en büyük torunu Mehmet Beyazıt Doludizgin ve oğlu Fatih Süleyman Doludizgin, yaptığı açıklamayla 24 Haziran'daki seçimlerde AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıkladı.

'YAZILI TAMİN İLE OY İSTENEN PARTİ CEMAATİMİZİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR'

Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerinin en büyük torunu Mehmet Beyazıt Denizolgun ve oğlu Fatih Süleyman Denizolgun'un yaptığı yazılı açıklamada, "Maalesef, 22.06.2018 tarihinde cemaatin merkezi yönetiminden tüm kurslara, bölge temsilcilerine gönderilen yazılı tamim de oy verilmesi istenen parti ve kişiyi gören, duyan hocalarımız, ihvanımız ve cemaatimizin kahır ekseriyeti çok büyük hayal kırıklığına uğramış olup, çok büyük hayretle derinden yaralanmış ve üzülmüştür.

16 yılda milletimizin teveccühünü, 12 seçimde her zaman birinci parti çıkarak alan AK Parti, hizmet ve icraatlarıyla milletin partisi olduğunu, zamanın ruhunu yansıttığını her daim kanıtlamıştır.