Ajanskamu-Özel Haber- Usulsüzlük İddialarının Gündemindeki Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Eğitim Bir Sen tarafından İl müdürlüğü önünde yapılacak olan basın açıklamasıyla Protesto Edilecek.

Sosyal Medya haesabından açıklama yapan Eğitim Bir Sen Mersin Şube Başkanı Abdulla ÇELİK:

Mobbing var!

Baskı var!

Usulsüz atamalar var!

Ötekileştirme var!

Faşizan bir yönetim anlayışı var!

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki #KocaKocaYanlışlaraKarşı tüm eğitimciler tek yürek, tek ses !

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Koca Müdür “vizyonerliğiyle başını döndüremediği” herkese baskı yapmaya, müdürlükte ve ilde “kendisiyle gurur duymayan” kişilere bağırmaya, hakaret etmeye ve mobbing yapmaya devam ediyor !

 

Bir il müdürü düşünün. Neyse boşverin, bu kadarını hayal bile edemezsiniz! Ya da şöyle diyeyim; “eski Türkiye’de kaldı” dediğimiz bürokrat tipi neyse onu hatırlayın ve ikiye üçe katlayın. Asıl mesele bu! #KocaKocaYanlışlaraKarşı susmayacağız.

dedi. 

Süleyman SOYLU'nun ismini kullnarak arkasında İçişleri Bakanının adamı olduğunu söyleyen her ortamda  bu şahısla ilgili usulsüzlük iddiaları ayyuka çıkmış durumda.

15 Temmuda açığa alınan fetöcüleri önce okul müdürü sora kendisine şube müdürü yaptığı, Eğtim Bir Sen Şube başkanı tarafından  iddia edilen İl Milli Eğitim Müdürü Adem KOCA hakkındaki iddialar yenilir yutulur cinsten değil. 

Abdulla ÇELİK sosyal medya hesabında bu iddilarla ilgili olarak:

Mesela şimdi İl Milli Eğitime Şube Müdürü olarak görevlendirilen bu şahıs 17-25 Aralık sürecinden hemen sonra 7 Mart 2014’te yerel seçimlerden önce Facebook’ta böyle bir paylaşım yapmış mıdır? Yapmışsa bu paylaşımda ne demek istemiştir ve şimdi bu paylaşımı niye silinmiştir?

 

Sosyal medyadaki 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesindeki geçmişi silinen bu adam, 15 Temmuz’dan sonra açığa alınıp girdiği sınavda okul müdürü bile olamazken, sonra ne olmuş da önce okul müdürü sonra şube müdürü olarak görevlendirilmiştir?

şeklinde paylaşımda bulundu.

Fetöden açığa alınan isimleri kendine şube müdürü yapan ve hakkında onlarca şikayet ve usulsüzlük iddiasında bulunulan Adem KOCA Eğitim Bir Sen tarafından protesto edilecek.

Müdürlük binası önünde kitlesel basın açıklamasıyla protesto edilecek olan İl Müdürü Adem KOCA hakkında Bakanlık yetkililerin nasıl bir tasarrufta bulunacağı ise merakla bekleniyor. 

 www.ajanskamu.net