Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Eylül 2020 açıklandı! Milli Piyango Online ile MPİ Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

Şans oyunları oynayan yüz binlerce vatandaş için yeni dönemde de Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar heyecan kaynağı oluyor. Milli Piyango Online tarafından gerçekleştirilen canlı çekiliş ile 6 Eylül Süper Loto sonuçları ve kazanan numaraları açıklandı. MPİ Süper Loto sonucu bilet sorgulama yapmak isteyen vatandaşlar, canlı çekiliş biter bitmez sorgulama işlemini haberimizden yapabilirler. İşte, haftanın Süper Loto sonuçları kazanan numaraları ve 6 Eylül Milli Piyango Online MPİ bilet sorgulama motoru!

Hürriyet 06.09.2020, 22:16
Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Eylül 2020 açıklandı! Milli Piyango Online ile MPİ Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

Çok sayıda şans oyunu tutkununun heyecanlı bekleyişi, yeni dönem ile beraber değişiklik gösteren ve ikramiyeleri büyük miktarda artan 6 Eylül Süper Loto çekilişi sonuçları ile sona erdi. Milli Piyango Online tarafından haftada üç gün gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin sonuçları, kazanan numaraları ve 6 Eylül MPİ bilet sorgulama ekranı sabah.com.trde!

SÜPER LOTO SONUÇLARI 6 EYLÜL AÇIKLANDI! MİLLİ PİYANGO ONLİNE BİLET SORGULAMA MOTORU
Süper Loto 6 Eylül çekilişi bu akşam Milli Piyango Online canlı çekiliş sayfası üzerinden 21.30da yapıldı ve sonuçları açıklandı. Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz gün gerçekleşen çekilişte 6 bilen olmamış ve büyük ikramiye devretmişti.

İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları ve haftanın kazanan numaraları...

SÜPER LOTO SONUÇLARI 6 EYLÜL

Süper Lotoda 6 Eylül çekilişi Milli Piyango Onlineda yapıldı. Haftanın kazanan numaraları şu şekilde oldu;

12, 16, 28, 31, 37, 43

SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SABAH

Kaynak: www.ajanskamu.net
Yorumlar (0)
banner51
26°
açık
Günün Anketi Tümü
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Kadroya Geçen İşçiler Asıl İşkoluna Dahil Olmalı mı?
Namaz Vakti 24 Eylül 2020
İmsak 05:22
Güneş 06:47
Öğle 13:01
İkindi 16:24
Akşam 19:06
Yatsı 20:25