İletişim

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

 
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
 

Muhabir /Reporters
Selvi ÖZ

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 
 
Reklam Müdürü /Advertising Manager
ajanskamu@gmail.com

İletişim Skype- Mail /Contact
 

Yazılım /Software

Buki Haber Yazılımı 

 

Yer Sağlayıcı /Location Provider

 

Adres/Addressajanskamu@gmail.com  

İletişim ve Reklam : ajanskamu@gmail.comKamu Gündemi - kamudanhaber - kamuajans - memurlar - öğretmenlerhaber - kamuhaber 

Önemli Not: Ajanskamu İnternet Sitesi Kamu Yararına Faaliyette Bulunmakta Olup, 'Künye'mizde Yer Alan İsimlerin Tamamı, Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktadır.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları www.ajanskamu.net'e aittir.  www.ajanskamu.net şeklinde Kaynak gösterilip   köşe yazısı/haberler  kullanılabilir. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü ile ve alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılmalıdır.

ÖNEMLİ NOT: Ajanskamu.netteki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Harici linklerin ve kaynak gösterilen haberlerin sorumluluğunu almaz.Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Sitemizdeki tüm sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan AJANSKAMU veya ajanskamu.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Gerektiğinde adli mercilere uygunsuz yorum yazanlar bildirilir.

Sitemizin hiçbir şirket veya firma ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. 


yazılım: habersistemim