TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğüne Destek Olma Zamanı

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğüne Destek Olma Zamanı

Kamudan Haber 18.11.2018, 22:33 18.11.2018, 22:33
TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğüne Destek Olma Zamanı

SİYASETÇİ,LER TÜDEMSAŞ"I GÖRMEZDEN GELİYOR  BU BÜYÜK BİR HATADIR

 Yerel Seçimler yaklaşırken Hiç Bir siyasi partinin Belediye Başkanı adayının agzından TÜDEMSAŞ ile ilgili olumlu bir şey duymadık .Bu açık bir umarsızlık.
1934 yılından Günümüze kadar üretime aralıksız devam eden Ülke ekonomisine Yüksek oranda katkı sağlayan Kuruluş amacı TCDD nin yük vagonu üretimi ve tamiratı olan TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğüne Sivaslılar olarak Yerelde ve Genelde  destek olmak gerekir .Ankaranın yıllardır TÜDEMSAŞA şaşı bakmasından dolayı iş bulma konusunda sorun yaşayan Bu köklü kuruluşa Öncelikle Ulaştırma Bakanımızda ve Sivas ta bulunan Sivil toplu kuruluşları ile birlikte Milletvekillerimizi destek olmaya davet ediyorum. Sendikamız Genel Merkezi olarak TÜDEMŞAŞI olmazsa olmazlarımız arasında ilk sıraya koydugumuzu buradan ilan ediyorum İşçisi memuru ve Yöneticileriyle Kurumun Daha üst noktalara gelmesi için kimse Tribünlere oynamadan siyasi malzeme yapmadan çalışacagı noktasında hiç bir şüphem yoktur.

 


TÜDESAŞ OLMAZSA SİVAS VALİSİ OLAN KÖY KONUMUNA DÜŞER

 


TÜDEMSAŞ Şu anda Sivas piyasasına aylık on milyon tl sıcak para akıttığını düşünürsek bu kurumun Şehrimiz açısından ne kadar önemli bir kurum oldugunu anlamış olacağız. 

 


Güçlü Sivas Güçlü  Türkiye Güçlü Tüdemsaş Diyoruz.

 


SİVASIN SOSYO VE EKONOMİK ALANDA BÜYÜMESİ TÜDEMSAŞA BAĞLIDIR

 


Zaman zaman siyasiler ve bazı stk lar tarafından polemik konusu yapılan Tüdemsaşı Kimse özelleştiremez kimse bir yere taşıyamaz Yerinde kalarak Üretime Devam edecektir, işsizlik oranında Sivas üst sıralarda olduğunu hatırlatarak TÜDEMSAŞ"A yeni işçi alınarak hem üretime katkı saglayacagı hemde işsizlik konusunda önemli bir tebdir olacağını düşünüyorum.

 

 

 

ANKARA SİVA"SA ŞAŞI BAKIYOR   2019 yılı Tüdemsaş için şu anki haliyle düşünürsek imalat ve tamirat açısından sıkıntılı bir yıl olacaktır

 


Dileğimiz ve istegimiz üretimde patlama yapan bir TÜDEMSAŞ . sonuç olarak TÜDEMSAŞ Sivaslının ve Sivaslının olarak kalacaktır

 


Abdullah PEKER

Ulaştırma Ve Demiryolu Çalışanları Sendikası

Genel Başkanı

Yorumlar (0)
banner51
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
2021 Yılı Asgari Ücret ne Kadar Olmalı?
2021 Yılı Asgari Ücret ne Kadar Olmalı?
Namaz Vakti 02 Aralık 2020
İmsak 06:33
Güneş 08:04
Öğle 12:58
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:09