Alev Alev 10. Yeni Bölüm Ön İzleme Yayınlandı! Show Tv Alev Alev 9. Son Bölümde Neler Yaşandı?

Show Tv Alev Alev 9. bölüm yayınlandı. Ay Yapım imzasını taşıyan yeni dizi Alev Alev, üç kadının bambaşka hikayesiyle kesişen hayatlarına odaklanıyor. Başrol oyuncuları Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in olduğuAlev Alev yeni bölüm ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Alev Alev 10. yeni bölüm ön izleme videosu yayınlandı!

MAGAZİN 12.01.2021, 20:34

Show Tvnin merak uyandıran dizisi Alev Alev 10. yeni bölüm ekran gelecek! Ahmet Katıksızın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaşın yazdığı dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor. Alev Alev yeni bölümlerinde bir şekilde kesişen 3 kadın yaşam mücadelesi hikaye ediliyor. Alev Alev 10. yeni bölüm ön izleme yayınlandı.

Alev Alev 10. yen bölüm 14 Aralık saat 20: 00dan sonra program gelecek.

Alev Alev 9. Son Bölümde Neler Oldu?

Cemre Çelebinin emredici kliniğe kapat veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul edilmeye alınmaktadır. Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulurlar. Yaşanan tüm zorlukların içinde Ömer, Rüyanın çeşidi yapacağı tatlı sürprizden habersizdir. Beklenmedik ismin yardım etmesiyle Cemrenin makus talihi dönmeye başlar.

Alev Alev Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebinin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozanın başı, daha büyük bir belaya girer,Ömerin vurulmasından sonra, Rüya ile Ömerin kalpleri daha fazla kenetlenmeye başlar. Ali tarafından bıçaklanan İskenderin hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçeki zor saatler beklerken, Alinin kaderi sonsuza değişmek üzeredir.

Cemreye yardım etmekten vazgeçmeyen Ömer ve Ozan Çelebinin gücü ne kadar kötüye kullanabileceğini yaşayarak öğrenecektir. Cemre için artık hiçbir engel yoktur. Cemre yeni bir hayat kurma yolunda ilk adımını atar ve akıl sağlığı raporu için hastaneden tarih alır. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğü mesaj Çelebi Cemrenin özgürlüğünün kazanmasına engel olmak için zekice bir plan yapar. Aşka inancını yitiren Rüyanın kalbi Ömer sayesinde atmaya başlar. Çiçek, Alinin gelişiyle birlikte, Tomrisin tüm planını altüst edecek bir karar verir. Cemreye yardım etmekten vazgeçmeyen Ömer ve Ozan ise Çelebinin gücü ne kadar kötüye kullanabileceğini yaşayarak öğrenecektir.

Çelebinin zekice hamlesinin ardından Cemre bir yol ayrımına gelmiştir. İskenderin Ömerden alacağı intikam bu varsayılan çok daha sert olur. Bülent, Çiçek ile Tomrisin zayıf bulmuş ve onlara şok olacakları bir sürpriz olmuştur. Rüya, Ozan ve Ömer, Cemrenin destekçileri olarak Kayabeyli Ailesine karşı güçlerini birleştirirken, Çelebi Rüyayı hiç beklemediği yerden vurur. Yedikule Mahallesi beklenmedik olaylara gebedir. Çelebiye uygun bulmak Cemre sesini daha fazla insana duyurmak için çabalamaktadır. Ozan mücadelesinde Cemreyi her zamanki gibi yalnız bırakmazken,  Cemrenin bir destekçisi daha vardır. Rüya kuzeni Cemre ile arasını düzeltebilmek için her şeyi yapım niyetlidir. Çelebi karısının cüreti karşısında tüm silahlarını çekerken, Cemreyi adeta nefessiz bırakacak hamleler yapar. Çiçekin İskendere attığı tokadın peşinden giden Bülent, Tomrisi günden güne daha fazla köşeye sıkıştırır. İskender ve Ömer arasında ise adeta bir savaş patlak vermek üzeredir. 

Alev Alev Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek hikayesi… Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Zuhal Olcay

Yorumlar (0)
13°
açık
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:46
Güneş 08:14
Öğle 13:21
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:42