Alev Alev 15. Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev 15. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 18 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Alev Alev 15. Bölüm…

MAGAZİN 18.02.2021, 22:23

Alev Alev 15.Bölüm  full tek parça  linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Alev Alev dizisinin yeni bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi. .

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Alev Alev bu hafta yine izleyicileri ekranlara kilitledi. 

Alev Alev 14.bölümde ne olmuştu?

Ömer, babası Kenanın ölümüyle yıkılan Rüyayı ayağa kaldırmak ve hayata döndürmek için, ona kendi çocukluğunu ve geçmişini açar. Öte yandan İskender ise masum olduğunu Rüyaya kanıtlamak için harekete geçer. Çelebi yeniden belediye başkanlığına adaylığını koymak üzeredir ve bunun için Cemreye ihtiyacı olduğunu anlar. Çelebiden reddedilmeyecek bir teklif alan Cemre, kızı Güneşi görebilmek için bu teklifi düşünmek zorundadır. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek, Çelebi ile olan mücadelelerinde yılmadan savaşacak kadın gücünü oluşturacaklardır.

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı yeni dizi Alev Alev 15.bölümü yayınlandı. 18 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Alev Alev dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev dizisinin 15. bölüm tek parça linki…

Alev Alev 15. Bölüm izle

Alev Alev 15. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Alev Alev 15. Bölümde neler oldu? İşte son bölüm özeti:

Çelebi, Cemrenin kızını görememesi için engel çıkarmaya devam eder. Bu süreçte Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanımdan oluşan kadın dayanışması Cemrenin en büyük yardımcısıdır. Çelebi belediye başkanlığı adaylığı konusunda köşeye sıkışır, kendisinden bir basın açıklaması düzenleyip, adaylıktan çekildiğini duyurması istenir. Mahallede ortaya çıkan büyük bir sürpriz ise geçmişin defterlerinin açılmasına sebep olacaktır.

Alev Alev Eski Bölümlerde Neler Oldu?

İskenderin kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere, herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir. Çelebi ile olan mücadelesinde artık daha korkusuz olan Cemre, kızı Güneşle kuracağı mutlu bir gelecek için çabalamaktadır. Aliye ulaşmaya çalışan Çiçek, Tomrisi büyük bir tehlikenin içine sokmak üzeredir. Rüya, duygularını göstermesi için Ömerin üstüne giderken, aralarındaki çekim daha fazla kuvvetlenir. İskenderin kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere, herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir.

Cemre Çelebinin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Çelebiye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulurlar. Yaşanan tüm zorlukların içinde Ömer, Rüyanın kendisine yapacağı tatlı sürprizden habersizdir. Beklenmedik ismin yardım etmesiyle Cemrenin makus talihi dönmeye başlar. Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebinin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozanın başı, daha büyük bir belaya girer  Ömerin vurulmasından sonra, Rüya ile Ömerin kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlar. Ali tarafından bıçaklanan İskenderin hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçeki zor saatler beklerken, Alinin kaderi sonsuza dek değişmek üzeredir.

Alev Alev Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi… Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Zuhal Olcay

Kaynak: AjansKamu
Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak 06:12
Güneş 07:36
Öğle 13:22
İkindi 16:26
Akşam 18:58
Yatsı 20:17