Baraj 28. Bölüm full izle

Baraj dizisinin 28.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 23 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Baraj 28. Bölüm…

MAGAZİN 23.02.2021, 22:30

Baraj 28.Bölüm full tek parça linki  hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Baraj dizisinin yeni bölümü 23 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara geldi. .

Başrollerinde Bi̇ran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Baraj bu hafta da izleyenleri adeta büyüledi.

Baraj dizisi 27.bölümde ne olmuştu?

Tarık ve Bahar’ın yaptıkları iş birliği Nehir’in Nazım’ı kaybetmesine neden olmuştur. Bu iş birliği yüzünden Nehir, Mert’i de kaybetmek üzeredir. Nehir’e bu kadar büyük bir kötülük yapmak istemeyen Tarık, Bahar’ın elindeki Meryem kozundan dolayı planı desteklemek zorunda kalır. Meryem’in abisinin ölümü hakkındaki gerçekleri bilen Zahra, Meryem’in gerçeği öğrenmemesi için elinden geleni yapar.

Fox ekranlarının yeni dizilerinden Baraj dizisinin 28. bölümü yayınlandı. 23 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Baraj dizisinin 28. bölüm tek parça linki…

Baraj 28.bölüm izle

İşte baraj 28.bölüm izleyebileceğiniz link.

Nehir, Mert’i kaybetmenin eşiğindedir fakat Mert’ten ayrılmaya niyeti yoktur. Bunun için gerekirse karşısına Bahar’ı, yasayı ve hatta Nazım’ı bile almaya razıdır.

Tarık, Nehir’e yardımcı olmak istese bile bir taraftan Bahar’ın tehdidi diğer yandan ise Zahra’nın Meryem’i öldürmüş olmasıyla ilgilenmek zorundadır.

Baraj dizisinin konusu nedir?

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı baraj dizisi Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanışma hikayesini konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştırır.

Baraj dizisi oyuncuları kimdir?

  • Nazım Güney – Feyyaz Duman
  • Nehir Aksu – Biran Damla Yılmaz
  • Tarık Yılmaz – Burak Yörük
  • Zerrin – Sumru Yuvrucuk
  • Zahra - İman Casablanca

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 03 Mart 2021
İmsak 06:06
Güneş 07:30
Öğle 13:21
İkindi 16:29
Akşam 19:03
Yatsı 20:22