Bu Hafta Ramo Var Mı? Ramo 27. Yeni Bölüm Tanıtımı? Show Tv Ramo 26. Son Bölümde Neler Oldu?

Ramo 27. yeni bölüm izleyicinin beğenisine sunulacak. Show Tv'de ekrana gelen Ramo oldukça beğeni kazandı ve hatrı sayılı bir izleyici topluluğuna kendisini izlettirmeyi başardı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner, Macit Koper gibi isimlerin rol aldığı ve kamuajans tarafından gelişmeleri derlenen Ramo yeni bölümleri Cuma Akşamları saat 20:00'da yayınlanıyor. Ramo son bölümü izlemek isteyenler ve Ramo yeni bölüm fragmanını merak edenler haber içeriğimizi inceleyebilir! Ramo 27. yeni bölüm tanıtımı son bölümün arkasından henüz gelmedi.

MAGAZİN 31.12.2020, 23:39 10.01.2021, 19:08

Show Tvnin aksiyon dizisi Ramo 26. bölüm yayınlandı. Adanada çekimleri başlayan İstanbulda devam eden dizide Ramonun suç dünyasında yükselişi anlatılıyor. Hikayesi ve karakterleri ile büyük ilgi uyandıran Ramonun yeni bölüm fragmanları ve son bölüm özetleri Ajanskamu olarak hazırladığımız haberimizde. Ramo son bölümünün ardından izleyiciler Ramo yeni bölümünün yayınlanacağı tarihi merakla bekliyor. Ramo 27. yeni bölüm fragmanı ekrana geldiğinde haberimizde olacak!

Ramo 27. Yeni Bölüm 1 Ocak Cuma akşamı ekrana gelmiyor. Show Tvde aynı saatlerde Eltilerin Savaşı adlı yerli film yayınlanacak!

Ramo 26. Son Bölümde Neler Oldu?

Fidan halasının intikamını almak isteyen Ramo’un önüne büyük engeller çıkar. Ramo’un tek hedefi Sibel’i Cihangir’in evinden almaktır. Cihangir’in hedefi ise bunu başarmadan Ramo’yu öldürtmek. Bunun için de Sibel’i kullanacaktır. İstanbul’da bütün ibreler Cihangir’e dönmüşken Yavuz’un gelişiyle her şey alt üst olur, ajanskamuda  yer alan dizi hikayesine göre, buna en çok öfkelenen de Ramo’dur. Fidan halasının intikamını almak isteyen Ramo’un önüne büyük engeller çıkar, Yavuz dokunulmazlık almıştır.

Ramo Eski Bölümlerde Neler Olmuştu?

Ramo, Hasan, Doğan ve Şahin, Fidan’ın ölümüne neden olan Yavuz’un peşine düşmüşlerdir. Ramo, Yavuz’u bulmak için hem Serdengeçtilerden hem de Cihangir’in kullandığı mesaj ağından yararlanmak ister. Cihangir de Yavuz’un Vasili’yle işbirliği yaptığını öğrenir ve adamlarını Yavuz’un peşine takar. Yavuz, dört bir yandan sıkışmıştır artık. Sibel de bütün enerjisiyle Ramo’ya yardım ediyordur. Ramo, Yavuz’u bulduğunda hiç beklemediği, çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

Başta Ramo olmak üzere bütün aile katili bulmak için ant içer. Ramo en başta da Cihangir’den şüpheleniyordur. Mazhar da olup bitenden şüphelendiği için o da kendi yöntemleriyle hem Fidan’ın katilini hem de Vasili’nin mallarını yok edenleri arıyordur. Bir süre sonra Ramo ve Mazhar’ın yolu kesişir. Bu durum Ramo için hiç de hoş olmayacaktır. Diğer yandan Ramo’ya bu işlerden uzak duracağı sözü veren Sibel, önemli bir ipucu yakalayınca peşinden gitmek zorunda kalır. Peşinden gittiği ipucu Sibel’in başını çok büyük bir belaya sokar ve bu bela, Ramo için bir ölüm kalım meselesi olacaktır.

Ramo Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını BKMnin üstlendiği, Murat Yıldırımın Ramo karakterine hayat verdiği adalet mücadelesinde Ramo en zirveye savaş açıyor. Dizide Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Efsane Odağ ve Sacide Taşener gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Yorumlar (0)
13°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:45
Güneş 08:13
Öğle 13:22
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:43