Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e cevap geldi

Sanatçı Mustafa Keser, Star TV ekranlarında Bülent Ersoy'la sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programının bitmesinin ardından gündem olacak açıklamalarda bulunmuştu. Keser'e canlı yayında yanıt veren Ersoy, “Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı" dedi.

MAGAZİN 13.10.2021, 18:54
Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e cevap geldi

Sanatçı Mustafa Keser, Star TV ekranlarında Bülent Ersoyla sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programının bitmesinin ardından gündem olacak açıklamalarda bulunmuş ve Bülent Ersoy Ersoy için "Seni Diva değil Divan yaparlar" demişti. Bugün Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Bülent Ersoy, Mustafa Keserin iddialarına yanıt verdi.

Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkayanın sunduğu Beyz TVde yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Mustafa Keser ile girdiği tartışma ve orkestrasının sahte PCR testi nedeniyle mağdur olduğu haberleriyle gündemden düşmeyen Bülent Ersoy konuk oldu.

Mustafa Keser’in iddialarına tek tek cevap veren Bülent Ersoy şöyle konuştu:

“Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm.”

“Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu?”

“Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiç bir dirhem sevgi kalmaz."

“Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış. Ben dosya ile sayın Bilal beye hepsini verdim."
"Herkes bu konuyu işledi, benim de cevap vermem, gerçekleri sunmam gerekirdi. O nedenle buradayım.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
6.Dönem Toplu Sözleşmeyi Başarılı Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı