Camdaki Kız bu akşam var mı? Kanal D yayın akışı Camdaki Kız neden yok?

Kanal D dizisi Camdaki Kız bu akşam var mı? Perşembe akşamları yayınlanan ve izleyicisiyle buluşan Camdaki Kız neden yok?

MAGAZİN 13.05.2021, 22:22
Camdaki Kız bu akşam var mı? Kanal D yayın akışı Camdaki Kız neden yok?

Kanal D dizisi Camdaki Kız bu akşam var mı? Perşembe akşamları yayınlanan ve izleyicisiyle buluşan Camdaki Kız neden yok? Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen Camdaki Kızın yeni bölümünün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Yayın akışında Camdaki Kız 6. bölümü yerine eğlence programı olan Şarkılar Bizi Söyler yer alıyor.


Camdaki Kız neden yok? Camdaki Kız bu akşam var mı? Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları ekranlara gelen yerli dizi Camdaki Kız hakkında arama motorlarında sorgulama yapılıyor. Bayramın ilk günü olması nedeniyle dizinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı sorgulanıyor.

CAMDAKİ KIZ NEDEN YOK?

Perşembe günleri dizi sevenlerin karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi ilgiyle takip ediliyor. Kanal Dnin yayın akışında ise dizinin yeni bölümü yer almadı. Camdaki Kız 6. bölümü Ramazan Bayramı dolayısıyla bu hafta ekrana gelmiyor.
CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Son bölümde Sedat ve Nalanın arasının düzeldiği ekrana yansıdı. Canadan ayrılık kararı alan Sedatın ne yapacağı merak konusu oldu. Bu nedenle izleyenler Camdaki Kızın 6. yeni bölümünü beklemeye başladı. Dizinin yeni bölümü ise 20 Mayıs Perşembe günü izleyenlerin karşısında olacak.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Koroğlu Ailesi basında çıkan fotoğrafın yarattığı krizi henüz çözmüşken, Nalanın son anda yüzüğü atması her iki ailede de şok etkisi yaratır. Bu ani kararın nedenini kimse bilmezken, olan biteni kameralardan izlemiş olan Muzo her şeyi anlamıştır. Nalan, Feridenin vereceği tepkiden korktuğu için annesine gerçeği söyleyemez. Feride ise Sedatın Canaya aldığı bilekliği bilmediği için, Nalanı zorla ayrılık kararından döndürmeye çalışır. Nalan büyük bir aşk acısı yaşarken, neyin gerçek neyin yalan olduğunu anlamaya çalışmaktadır.
Nalanın yüzüğü atmasının ardından Koroğlu Malikanesi de yangın yerine dönmüştür. Rafet sonunda dayanamaz, Sedatı evlatlıktan reddedeceğini söyler. Bu Sedat için bardağı taşıran son damla olur ve Sedat evi terk eder. Ama bu öfke, ona pahalıya mal olacaktır ve belki de bir kaza, her şeyin seyrini değiştirecektir.

Yorumlar (0)
19°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 03:24
Güneş 05:24
Öğle 13:09
İkindi 17:09
Akşam 20:44
Yatsı 22:35