Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm full izle… EDHO 189.bölüm izle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)’nun 189.bölümü yayınlandı. Edho son bölümü İşte 6 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Edho 189. Bölüm…

MAGAZİN 06.04.2021, 22:29

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189.Bölüm full tek parça linki hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 6 Nisan Salı akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara  geldi.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta Alpaslanın ölüp ölmediğini merak eden izleyicilerin sorularına cevap oldu.Alpaslan ölmedi. Hızır ve Kimsesiz Doğan Cezaevinde. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 188.bölümde ne olmuştu?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin infaz edilmesinin ardından intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli’nin ölümünden sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli’ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar vermek zorunda kalır. Masada kardeşi Selman’ın infaz edilmesinin ardından sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko’dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını seçmek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz’ı öldürmesi için işi Demir’e ihale eder. Yaman Korkmaz’ı öldürmek için Ankara’dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı’nın uzattığı namluyla ölür. Kimsesiz Doğan’ı öldürmek için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman’ın ölümünden de onu sorumlu tutar. Bu kez kendi işini kendi yapmak isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 189. bölümü yayınlandı. 6 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü kaçıanlar ve yeniden izlemek isteyenler için İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 189. bölüm tek parça full kesintisiz canlı izleme linki…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189.bölüm izle

İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189.bölüm izleyebileceğiniz link.

EDHO 189.Bölüm Yeni Bölüm Özeti: 

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeylinin sonunu hazırlayan Tuncayı yakalar. Tuncayın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncayı sorgulaması için İlyasa izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Baharın yardımıyla Yavuzu kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncayın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmazı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebrunun gizli aşk yaşadığını Behzata söyler.

Tuncayın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhanın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncayı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, başka bir hamle yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslanı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınarın eşi İlyasa karşı olan ilgisini hisseder.

Kimsesiz Doğana hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Kimsesiz Doğana gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaza dersini verir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu nedir?

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin…
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimdir?

  • Hızır Çakırbeyli – Oktay Kaynarca
  • Ünal Kaplan – Tarık Ünlüoğlu
  • Alpaslan Çakırbeyli – Yunus Emre Yıldırımer
  • İlyas Çakırbeyli – Ozan Akbaba
  • Hayriye Çakırbeyli – Sabina Toziya
  • Fahri – Kenan Çoban
  • Şahin Ağa – Turgay Tanülkü
  • Hurşit Dere – Haydar Şişman
  • Hızır Ali Çakırbeyli – Yalçın Hafızoğl

İnstagramdan sitemizi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz

Yorumlar (0)
13°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
MEB'in 20 Bin Öğretmen Atama Takvimini Doğru Buluyor musunuz?
Namaz Vakti 15 Nisan 2021
İmsak 04:47
Güneş 06:18
Öğle 13:09
İkindi 16:52
Akşam 19:50
Yatsı 21:16