Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm full izle… EDHO 190.bölüm izle…

ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13 Nisan 2021 akşamı 189. bölümüyle ekrana geldi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm190.bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

MAGAZİN 13.04.2021, 22:11

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190.Bölüm full tek parça canlı kesintisiz youtube izleme linki hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 13 Nisan Salı akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlara  geldi.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta Alpaslanın ölüp ölmediğini merak eden izleyicilerin sorularına cevap oldu.Alpaslan ölmedi. Hızır ve Kimsesiz Doğan Cezaevinde. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 189.bölümde ne olmuştu?

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeylinin sonunu hazırlayan Tuncayı yakalar. Tuncayın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncayı sorgulaması için İlyasa izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Baharın yardımıyla Yavuzu kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncayın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmazı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebrunun gizli aşk yaşadığını Behzata söyler.Tuncayın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhanın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncayı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, başka bir hamle yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslanı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınarın eşi İlyasa karşı olan ilgisini hisseder. Kimsesiz Doğana hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Kimsesiz Doğana gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaza dersini verir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölümü yayınlandı.13 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü kaçıanlar ve yeniden izlemek isteyenler için İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 190. bölüm tek parça full kesintisiz canlı izleme linki…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm atv  190.bölüm izle

İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190.bölüm izleyebileceğiniz link.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 190.Bölüm Son Bölüm Atv 

Hızır Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli, mezbahadan kendilerini kurtaran keskin nişancının peşine düşer. Herkes Kimsesiz Doğanın bu işi organize ettiğini düşünürken Hızır Çakırbeyli yeğeni Alpaslandan şüphelenir. Gerçeklerin peşine düşen Hızır Çakırbeyli, işin aslını öğrenmek için Emin ve Pınarı sıkıştırmaya başlar.

İlhan ve Ercan, Hızır Çakırbeyliye Yavuz ve Bahar üzerinden tuzak kurar. Yaklaşmakta olduğu tuzağı Baharın verdiği ipucu ile anlayan Hızır Çakırbeyli, ekibiyle birlikte ava gideni avlamak için harekete geçer. Kurulan tuzakta namlu ucunda kalan Hızır Çakırbeyliyi kurtaran ise Baharın cesareti olur.

İlyası ciddiye almayan Ercan ise kendi kazdığı kuyuya düşer. Fidanlıkta toplanan İlyas Çakırbeyli ve dostlarına operasyon düzenleyen Ercan, sonunda İlyas Çakırbeylinin karşısında diz çökmek zorunda kalır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu nedir?

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin…
Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir…

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimdir?

  • Hızır Çakırbeyli – Oktay Kaynarca
  • Ünal Kaplan – Tarık Ünlüoğlu
  • Alpaslan Çakırbeyli – Yunus Emre Yıldırımer
  • İlyas Çakırbeyli – Ozan Akbaba
  • Hayriye Çakırbeyli – Sabina Toziya
  • Fahri – Kenan Çoban
  • Şahin Ağa – Turgay Tanülkü
  • Hurşit Dere – Haydar Şişman
  • Hızır Ali Çakırbeyli – Yalçın Hafızoğl

İnstagramdan sitemizi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Yeni Çalışma Bakanı'ndan Beklentiniz Nedir?
Namaz Vakti 15 Mayıs 2021
İmsak 03:53
Güneş 05:39
Öğle 13:05
İkindi 17:01
Akşam 20:22
Yatsı 22:00