Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Alpaslan Öldü mü? ? Eşkıya 182. bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Nefeslerin tutulduğu EDHO son bölümün ardından 182. bölüm fragmanı yayınlandı. Alparslan'ın, örgütten birisi tarafından ensesinden vurulduğu anlarda nefesler tutuldu. Eşkıya Eşkıya 182. bölüm full tek parça izle

MAGAZİN 16.02.2021, 22:10

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan son fragman ile diziseverleri merakta bıraktı. Fragmanın final sahnesinde Alparslan ensesinden vuruluyor! Alparslan ölecek mi?

Bu durum EDHO takipçilerini kaygılandırdı. sevilen karakterin diziden ayrılacağı ihtimalini gündeme getirdi. Alparslan ölecek mi sorusunun yanıtı yeni bölümde Atv ekranlarında...

EDHO yeni bölüm fragmanında; Alparslan ile ilgili çarpıcı bir sahne var. Fragmanın sonunda Alparslanın arkada vurulduğu görülüyor. Burada bir oyun mu var yoksa gerçekten vuruluyor mu, ölecek mi belli değil. 

Yunus Emre Yıldırımer (EDHO Alparslan) Kimdir?

Siirtte dünyaya gelen Yunus Emre Yıldırımer ilk, orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da tamamladı. Ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’ne girdi ve buradan mezun oldu. Konservatuvar eğitimine devam ederken Melisa Özge Yıldırımer ile evlendi. İlk oyunculuk deneyimi, 2007 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili ile oldu. Ardından Evimin Erkeği, Sardunya Sokağı, Ritmini Arayan Kalpler gibi dizilerde rol aldı. 2013 yılında vizyona giren Selam adlı sinema filminde rol aldı ve Senegal’e giden bir öğretmeni canlandırdı. Aynı zamanda tiyatroya da devam etti ve Fatih Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na dahil olarak tiyatro oyunlarında sahneye çıktı. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Fatih-Harbiye adlı dizide Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’le başrolü paylaşarak bu dizide Şinasi rolünü canlandırdı.[3] Yunus Emre Yıldırımer 2015 yılından beri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandırmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm izle

İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm izleyebileceğiniz link.

Eşkıya Yeni Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlının kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için hemen her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmazın da yardımıyla Fuatın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyliye yardım elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuatı da ortdan kaldırır.

İdris Reis oğlu Kayanın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reisin kardeşi Demir, beraber iş tuttuğu Yaman Kormazın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kaos ortamından uzaklaşmak ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömürle birlikte yurt dışına çıkma planları yapar.

Ebrunun hain çıkmasının ardından adeta diken üstünde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethiye ulaşmak için plan yapmaya başlar. Fuatın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyliye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeylinin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
20 Bin öğretmen atamasını yeterli buluyor musunuz?
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak 06:03
Güneş 07:27
Öğle 13:21
İkindi 16:30
Akşam 19:05
Yatsı 20:24