Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Atv EDHO 179. Yeni Bölüm Fragmanı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son olarak 178. bölüm yayınlandı. Atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) tv izleyenlerinin çokca rağbet ettiği dizilerin başında geliyor. Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli karakteriyle damgasını vurduğu dizide Çakırbeyli ailesi ve dostlarının iç ve dış düşmanlarla süren amansız, bitmeyen mücadelesi anlatılıyor. EDHO yeni bölüm aksiyon ve heyecan vadediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz namı değer EDHO 179. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizden izleyebilirsiniz!

MAGAZİN 12.01.2021, 15:46
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı? Atv EDHO 179. Yeni Bölüm Fragmanı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölümü ekrana gelecek. Atvde Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle dizi severlerin ekran başına topluyor. Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya ve daha bir çok başarılı oyuncuyu kadrosunda barındıran  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son bilgiler, fragmanlar ve bölüm özetleri haberimizde! EDHO 179. yeni bölüm fragmanı (tanıtımı) ekrana geldiğinde içeriğimizde bulabilirsiniz.

EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 179. yeni bölüm 12 Ocak Salı akşamı malesefe yine yok! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımları Pazar akşamı yayınlanıyordu ancak halen yayınlanmadı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 178. Son Bölümde Neler Oldu?

İhaneti kaldıramayan Tipinin Rafeti boğması masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslanın infazında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipinin infazında yakalamak ister. Tipiyi öldürmek için İlyas Çakırbeyliden masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmazla birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeylinin ölmesi için de plan yapar. Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipinin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeylinin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipidir. Gönülüne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeylinin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz  Emine Façalı, masada kardeşi Tipinin infazında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalıyı sıkıştırır. Hızır Çakırbeyli, Tipinin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Baharı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeylinin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebrudan alacaklardır. Ceylan Çakırbeyli, çantasındaki silahını sırdaşı Ebruya mı yoksa eşini elinden alan Bahara mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Eski Bölümlerde Neler Oldu?

Alpaslan Çakırbeyli için masada yapılan oylamada, yediye beş infaz kararı çıkar. Alınan bu karara rağmen intikamından vazgeçmeyen Alpaslan Çakırbeyli, ihanet eden herkesin peşine düşer. İnfazına el kaldıranlara yaptığı saldırıyla âleme adını bir kez daha duyuran Alpaslan Çakırbeyli, amacına bir adım daha yaklaşır. Karşısında kim olursa olsun silahını indirmeyen Alpaslan Çakırbeyliye en büyük desteği ise ters düştüğü amcası Hızır Çakırbeyli verir Tipi ise masada Alpaslanın ölümüne el kaldıran Rafetin peşine düşer. Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılan saldırının faturasını Avniye keser. Alpaslanın ölmesini isteyen Hamdi Korkmaz, intikamının alınması için Avniyi tehdit eder. İdris Reisin oğlu Kaya için Haşmet Façalının kızı Didemi istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar. Oğlu Hızır Çakırbeylinin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlının karşısına geçerek tehdit eder.

Amcası Hızır Çakırbeylinin otelinden kaçırdığı Yavuz Sincanlıyı sorguya çeken Alpaslan Çakırbeyli, ne öğrenirse öğrensin Yamanı öldürmeye kararlıdır. Alpaslan Çakırbeylinin her adımında bir parçalarını kaybeden Korkmazlar, ortalığı karıştırmak için masada İlyasın liderliğini kullanmak niyetindedir. Alpaslan Çakırbeylinin ölümünü için oylama isteyen Yaman Korkmaz, yediye beş zaferle masadan kalkar. Alpaslanın kendi planını uyguladığını anlayan Hızır Çakırbeyli ise kardeşi ve dostlarını uyararak hayatlarını kurtarmaya çalışır. Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyliyi elinden kaçırmamak için Bahar Sincanlıyla yüzleşmeye hazırdır. Her ne kadar Hızır Çakırbeyliye kırgın olsa da sevgisinden bir şey kaybetmeyen Ceylan, Bahar Sincanlı ve Hızır Çakırbeylinin bir işler çevirdiğinden şüphelenerek araştırmaya devam eder.

Abisi Derman Korkmazın intikamını almak için sabırsızlanan Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeylinin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeylinin ölmesini ister. Hızır Çakırbeylinin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Paralelcilerin yaptığı saldırıda vurulan Şahin Ağanın intikamını almak için gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır. Korumaları birer birer vurarak masaya çıkan Alpaslan Çakırbeyli namluyu Yavuza çevirerek eşi Özlemin de intikamını da almak ister amcası İlyas Çakırbeylinin lider olduğu masaya yaptığı saldırı ise herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Hızır Çakırbeylinin kurduğu oyundan habersiz kendi başına saldırılar yapan Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeylinin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslanın mekanına yapılan bombalı saldırı yeniden ortalığı savaş alanına çevirir 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye

Türkiyenin en güçlü ailesi olan Çakırbeylilerin karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupanın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Yorumlar (0)
13°
açık
Günün Anketi Tümü
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
WhatsApp yerine hangi uygulamayı kullanmayı düşünüyorsunuz?
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak 06:46
Güneş 08:14
Öğle 13:21
İkindi 15:55
Akşam 18:19
Yatsı 19:42